• Jennifer Schrader Lawrence
  0
  Znacie ich z kinowych ekranów i plotkarskich rubryk, ale tego chyba o nich nie wiedzieliście. Rodzice niektórych sław Fabryki Snów "zaszaleli" dając im nietypowe imiona. Dobrze, że tylko drugie...
 • Sam Smith: Słyszałem, że ma to być Ellie Goulding
  0
  Na liście potencjalnych wykonawców piosenki do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda pojawiło się nowe nazwisko – Ellie Goulding.
 • Ant-Man debiutuje w kinach już 17 lipca
  0
  Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji "Ant-Man".
 • Matt Damon
  0
  Matt Damon zaprezentował nową fryzurę, która zelektryzowała internet.
 • Królowie "Disco polo" – Dawid Ogrodnik i Joanna Kulig
  0
  Jeżeli przed obejrzeniem fabularnego debiutu Macieja Bochniaka nastawiacie się na film o disco polo w duchu, w jakim o hip-hopie opowiadał "Jesteś Bogiem", to wyłączycie go po 10 minutach.
 • "Idol" Pacino postanawia naprawić grzechy przeszłości
  0
  "Idol" to nieskomplikowana i momentami zbyt schematyczna komedia, ale ogląda się ją na tyle dobrze, że prosta fabuła nie irytuje. Spora w tym zasługa duetu Al Pacino-Annette Bening, którzy wnoszą do filmu Dana Fogelmana dużą dawkę energii. Lekkie i przyjemne kino na letnie dni.
 • Terminator z siwizną i przykopem
  0
  Zapowiedział "I'll be back" i słowa dotrzymał. Na ten powrót fani Terminatora czekali z niecierpliwością. Czy warto było? "Genisys" recenzuje Jakub Demiańczuk.
 • Anais Demoustier jako "Nowa dziewczyna" / © 2014 MANDARIN CINEMA Ė MARS FILM Ė FRANCE 2 CINEMA Ė FOZ JEAN- CLAUDE MOIREAU
  0
  Nie wciągnęłam się w komercję. Lubię czuć, że opowiadam o świecie swoim i swoich znajomych – mówi Anais Demoustier, gwiazda filmu François Ozona "Nowa dziewczyna".
 • "Chcemy przekonywać ludzi, by brali sprawy w swoje ręce"
  0
  Wiele filmów pogłębiło moje zrozumienie rzeczywistości. Tę właściwość da się utrzymać, jeśli zamiast na YouTube nadal będziemy oglądać filmy w ciemnej sali. W kinie fascynuje mnie zresztą nie tylko możliwość uczestnictwa w doświadczeniu wspólnotowym, lecz także odczuwanie upływającego czasu – mówi Laura Nix, współreżyserka filmu "Yes-Meni idą na rewolucję".
 • Smutni "Klauni" bywają także trochę nudni
  0
  Chyba wciąż nie jest najlepiej z czeskim kinem, skoro zaledwie sympatyczni "Klauni" Viktora Tauša uchodzą u naszych sąsiadów za jeden z najlepszych tytułów sezonu. Jeszcze dwie dekady temu byliśmy zapatrzeni i zafascynowani kinem z Czech, a pełne wdzięku, inteligentne komedie obyczajowe sygnowane nazwiskami Hřebejka, Ondříčka, Zelenki czy Svěráka stawialiśmy naszym twórcom za niedościgły wzór.
 • Arnold Schwarzenegger: Jest jak z jazdą na rowerze – od razu wszystko sobie przypominasz
  0
  Wygląda jak człowiek, ale jest niezniszczalny. Każdy chciałby taki być – mówi Arnold Schwarzenegger o swoim legendarnym bohaterze, do którego wrócił po latach, by wystąpić w produkcji "Terminator Genisys".
 • "Jenny's Wedding": Katherine Heigl w łóżku z Alexis Bledel
  0
  Do sieci trafił zwiastun filmu "Jenny's Wedding" z Katherine Heigl w roli głównej.