Twórcy filmu o Bondzie pokłócili się o Tomasza Kota. Agenci polskiego aktora: "nie wiemy co obu Panów poróżniło"

Danny Boyle, reżyser takich filmów jak "Trainspotting" czy "Slumdog. Milioner z ulicy" chciał, by to Tomasz Kot zagrał czarny charakter w najnowszym, 25. filmie o przygodach agenta 007. Jak wynika z doniesień brytyjskiej prasy, m.in. awantura o angaż polskiego aktora sprawiła, że Boyle zrezygnował z pracy nad filmem. Po południu doniesienia skomentowała agencja aktorska, które reprezentuje Tomasza Kota.

wróć do artykułu
  • ~reżyser
    (2018-08-23 11:21)
    W nowym Bondzie szwarccharakterem mógłby być Szalony Antoni jako agent GRU a damą do uratowania Jarosław...
  • ~wfm
    (2018-08-23 13:11)
    Craig się przestraszył, że Kot skradnie mu show...
  • ~ ~
    (2018-08-23 14:05)
    Niech Kot podziękuje kaczorowi i PiSowi którzy łamią konstytucje w Polsce i dlatego nikt z Polakami nie chce współpracować!!!
  • ~[V] H]
    (2018-08-23 14:33)
    Nie popadajmy w ekstazę! Olbrychski zagrał z Jolie i kto się tym jeszcze ekscytuje...
  • ~Adrian Wajda
    (2018-08-23 18:23)
    Karolak miał zagrać dziewczynę Bonda, ale ostatecznie nie zgodził się na depilację przed sceną rozbieraną i Craig się wycofał.
  • ~holiłódzki menel
    (2018-08-23 19:41)
    nie będzie nam tu jakiś Polaczek grał w filmie wyższej cywilizacji .
  • ~andy
    (2018-08-24 14:03)
    kot jest za dobry. to dlatego jest niedobry. reżyser chciał zrobić dobry film, a danny chciał kontynuować autopromocję. wyrazista postać kreowana przez kota nie pomogłaby danemu.
  • ~Kołchoźnik
    (2018-08-26 07:47)
    Adamczyka wezmo.
  • ~nyr
    (2018-08-27 09:50)
    Kot? Ten patyczak? Dostałby dwa strzały od Craiga i złamał by się w kilku miejscach. Patyczak spartoliłby całego Bonda.
  • ~⌠\/⌡↨⌠‖–‖⌡
    (2018-08-30 13:38)
    Daniel Craig ma awersje do Polski i Polaków po tym jak w Polsce przetoczyła się krytyka filmu Defiance w której grał główną role - film zakłamywał historie a Craig grał tam mordercę Tewje Bielskiego który tak naprawdę nigdy nie walczył z Niemcami ale rabował, terroryzował i mordował Polaków i Białorusinów - zbrodnie w np Nalibokach i Koniuchach to współdzieło Bielskich - dowodził nimi tato pana Aleksandra Smolara z Fundacji Batorego - pan Hersz Smolar był dowódcą sowieckich oddziałów partyzanckich w Puszczy Nalibockiej - partyzanci sowieccy (w tym Bielscy) rabowali żywność a opór karali śmiercią (z zemsty mordowano nawet inwentarz palony często żywcem wraz z chłopami) - żywności było tak wiele że była wywożona do ZSRR. Ciekawe czy ten wpis zostanie ocenzurowany - nie ma w nim ani jednego kłamstwa - wyłącznie fakty.