Władysław Pasikowski pracuje obecnie nad filmem "Kurier". To produkcja inspirowana życiorysem Jana Nowaka-Jeziorańskiego, który w czasach II wojny światowej działał jako kurier Armii Krajowej i brał udział w Powstaniu Warszawskim. W roli głównej zobaczymy Philippe Tłokińskiego.

Reklama

Jak podaje portal naekranie.pl Pasikowski pracuje już nad scenariuszem kolejnego filmu, a będzie nim kontynuacja serii "Psy". W rolach głównych mają ponownie pojawić się Bogusław Linda i Cezary Pazura. Nieznane są na razie szczegóły dotyczące samej fabuły i daty premiery. Jak przewiduje portal naekranie.pl ma ona odbyć się w drugiej połowie 2019 roku.

Akcja poprzednich części "Psów" toczyła się po transformacji ustrojowej, kiedy to Służby Bezpieczeństwa zostają przekształcone w policję. Stróże prawa nie do końca radzą sobie z zaistniałą sytuacją i realiami, w jakich się znaleźli. Głównym bohaterem filmów jest były SB-ek Franz Maurer (W tej roli Bogusław Linda), którego celem było pomścić zabitych podczas jednej z akcji kolegów po fachu.