Wnuk Johna Hustona zagra w nowym thrillerze twórcy "Martwej ciszy" Phillipa Noyce'a. "Above Suspicion" będzie ekranizacją opartej na faktach książki felietonisty "New York Timesa" Joe Sharkeya pod tym samym tytułem. To historia agenta FBI Marka Putnama (Jack Huston), który w czerwcu 1989 roku zamordował Susan Daniels Smith (w tej roli ma wystąpić Emilia Clarke) – swoją informatorkę i kochankę. Chciała bowiem o ich romansie i oczekiwanym dziecku poinformować żonę i szefów Putnama. Poszukiwania ciała kobiety trwały przez rok, aż jej morderca przyznał się do zbrodni. Głośna sprawa zakończyła się pierwszym wyrokiem za morderstwo dla agenta FBI.

Reklama

Zdjęcia do "Above Suspicion" ruszą w marcu 2016 roku, a już w sierpniu zobaczymy Jacka Hustona w gorąco oczekiwanej nowej wersji dziejów "Ben-Hura" (polska premiera 12 sierpnia). Film Timura Bekmambetova ma być wierniejszy pierwowzorowi literackiemu niż obsypany Oscarami klasyk kina z Charltonem Hestonem w roli głównej.

Jack Huston – wnuk legendy Hollywood oraz bratanek znakomitej aktorki Angeliki Huston wcielił się w żydowskiego księcia, który odmawia adoptowanemu bratu i dowódcy legionów rzymskich Messali pomocy w zdławieniu powstania. Mężczyzna odbiera to jako zdradę, a Juda trafia do niewoli. Jego nieszczęsny los zmienia spotkanie z tajemniczym nieznajomym, z pomocą którego zrobi wszystko, by się zemścić i odzyskać dawne życie.