Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Przystojny Jack Huston idzie w ślady słynnego dziadka Johna [ZDJĘCIA]

3 czerwca 2015, 12:12
Już wcześniej mówiło się o kandydaturze aktora, jednak teraz jego angaż potwierdził twórca komiksu, na podstawie którego powstaje obraz, James O'Barr. Artysta przyznał, że jest bardzo zadowolony z wyboru. Jack Huston zastąpi Luke'a Evansa, który pierwotnie miał pojawić się w nowej ekranizacji. Reżyseruje Corin Hardy. Bohaterem produkcji z 1994 roku był Eric Draven, muzyk rockowy mszczący się za śmierć ukochanej dziewczyny, Shelly. W roli głównej wystąpił wówczas Brandon Lee, który zmarł na planie w wyniku niefortunnej strzelaniny.
Już wcześniej mówiło się o kandydaturze aktora, jednak teraz jego angaż potwierdził twórca komiksu, na podstawie którego powstaje obraz, James O'Barr. Artysta przyznał, że jest bardzo zadowolony z wyboru. Jack Huston zastąpi Luke'a Evansa, który pierwotnie miał pojawić się w nowej ekranizacji. Reżyseruje Corin Hardy. Bohaterem produkcji z 1994 roku był Eric Draven, muzyk rockowy mszczący się za śmierć ukochanej dziewczyny, Shelly. W roli głównej wystąpił wówczas Brandon Lee, który zmarł na planie w wyniku niefortunnej strzelaniny. / Facebook / Federico Freda
Kariera Jacka Hustona nabiera tempa. Gwiazdor "Zakazanego imperium" i wnuk legendarnego Johna Hustona pracuje właśnie na planie nowej wersji "Ben Hura". A na dodatek ogłoszono, że zagra główną rolę w remake'u filmu "Kruk".
Reklama
Reklama
Tematy:
Kruk "Zakazane imperium" Duma i uprzedzenie i zombi Ben Hur Jack Huston American Hustle John Huston Najdłuższa podróż

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama