"Ludzie mają zapie*****ć za miskę ryżu". Premier Morawiecki też będzie w "Polityce" Patryka Vegi [WIDEO]

| Aktualizacja:

Tym razem Patryk Vega zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego. I pokazał fragment filmu ze słynnym cytatem. 

wróć do artykułu
  • ~NOR
    (2019-06-18 23:57)
    To mega klamstwo ! Morawiecki nie powiedzial , ze ludzie maja pracowac za miske ryzu , to zdanie jest wydarte z kontekstu ! Premier bedzie mial szase zadac wysokiego odszkowania .
  • ~Fan_Vegi
    (2019-06-18 23:59)
    Vega nowy nawiedzony. Ubzdurało mu się we łbie, że obali Jarka. Za głupi na to.
  • ~smakosz ryzu
    (2019-06-19 01:18)
    jak was nie tac na ziemniaki prosze jesc ciastka
  • ~Krystyna
    (2019-06-19 04:42)
    Pełna k l a p a panie Vega !!!
  • ~internautka 50+
    (2019-06-19 06:01)
    A kto się przejmie filmem Vegi jak w kraju wreszcie ludziom żyje się lepiej, złodzieje , bandyci,są namierzani , ustawa broniąca przed wyzyskiem kas pożyczkowych i wiele innych wchodzi w życie, ,,piniądze wreszcie są"na wiele inwestycji, więc niech Vega nagra film o aferzystach z bandy PO, a może o Amber Gold . Albo o B Sawickiej- skąd wiedziała że będą prywatyzacje i będzie można na kręcić lody
  • ~mbo
    (2019-06-19 06:55)
    Najgorsze jest to, że PiS doprowadzi nas do wariantu greckiego, czyli bankructwa państwa, swoją polityką gospodarczą i kombinacjami w spółkach skarbu państwa.
  • ~Jan Rem
    (2019-06-19 06:57)
    Tego jeszcze nie było jak za Stalina, filmy na zamówienie propagandy. Ciekawe kto sponsoruje (BND czy GRU)
  • ~Laszlo
    (2019-06-19 07:35)
    Niezależny? Dobre sobie.
  • ~Fghii
    (2019-06-19 07:39)
    Koniec Vegi. Smutne.
  • ~trek
    (2019-06-19 08:04)
    Ale to nie ten premier
  • ~trek
    (2019-06-19 08:06)
    Zamrożenie płac w budżetówce, "uelastycznienie czasu pracy", wydłużenie wieku emerytalnego, brak wzrostu płacy minimalnej to za Morawieckiego było?
  • ~wyborca/ i nie o slowa tu chodzi gdy fasolka przerasta
    (2019-06-19 08:29)
    P.Mateusz to Chlop.
  • ~VIS
    (2019-06-19 08:45)
    Facet jest odważny, ale tylko w jedną stronę. W tą, gdzie można być obsypanym nagrodami i "uznaniem środowiska". No również pozytywna opinia "autorytetów moralnych" i zagranicy ma znaczenie. Nagrody w niektórych miastach Europy film za zagwarantowane, jako wydarzenie roku. Biedny człowiek!!!!
  • ~bart
    (2019-06-19 09:28)
    Ja tam lubię filmy Vegi ale jeśli ktoś myśli że ten film wpłynie na wynik wyborów to jest frajerem - gdyby zrobił taki film o czasach PO gdzie były prawdziwe przekręty, przedewszystkim VAT-owski to może by to cokolwiek zmieniło. Natomiast przypisywanie obecnej ekipie przekrętów czy powoływanie się na podsłuchane słowa premiera z czas ów jak jeszcze nawet nie był w PiSie to może wpłynąć na ułamek procenta najsłabszych umysłów
  • ~kizak
    (2019-06-19 09:48)
    kim ty vega jesteś ? - dla mnie zerem
  • ~prawda
    (2019-06-19 10:36)
    jaki własciciel taki Film, trzeba spojrzeć na zdjęcie , ciekawe co jeszcze opozycja pokarze ,
  • ~Memorex
    (2019-06-19 10:53)
    Wyjcie pisowskie Trolle PRAWDY nie zawyjecie.
  • ~Julka
    (2019-06-19 11:10)
    Widzę że Polaczkom pasuje powrót komuny, wzrost zadłużenia kraju i rosnące ceny pod sufit, no brawo głosujcie dalej na PiS a nie będzie was stać na miskę ryżu, nawet ofe wam zabiorą bo dziura w budżecie
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-06-19 12:06)
    MOZE VEGA ZAGRA JEDNEGO ZE ZLODZIEJY CO NAS OKRADALI PRZEZ 8 LAT I NATO PATRZYL CALY SWIAT.W2008 ROKU NARUD BYL TRAKTOWANY JAK SMIECI PRACOWALISMY ZA2,80 WIEC ZAMKNIJ SIE I PRZEPROS PANA PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO I BAJKI OPOWIEDZ KOMOROWSKIEMU BO BARDZO LUBI.VEGA JAK REZYSERUJESZ FILM TO POKARZ JAK EMERYCI BYLI TRAKTOWANI DOSTAWALI CO ROKU5 ZL TO BYLO NA MIESIOC A NA ROK60 ZL.PRAWDA ZAWSZE SIE OBRONI A JUDASZE NIGDY.GDZIE JEST130 MILIJARDOW Z OFE GDZIE JEST250 MILJADROW Z WATU.TE WSZYSTKIE AFERY NIE PRZYKRYJO TWOJEGO OSZUSTWA VEGA PRZED WYBORAMNI. AFERA-HAZARDOWA-AMBER-GOLD-MAFJA W WARSZAWIE ZLODZIEJSKA REPRYWATYZACJA LUDZIE WYRZUCANI NA BRUK PONAD40 TYSIECY LUDZI.OPOWIADALI CO Z NIMNI ROBIONO TO HAMSTWO I DZIADOSTWO ODCINANO PROD WODE GAZ WYLEWANO FEKALJA W ZIME WIETRZONO ZEBY POMARZLI.STRASZONO ICH KARKAMNI.ZA PRAWDE SPALONO KOBIETE CO WALCZYLA O PRAWDE TY ROBISZ FILM TRZEBA NIE MNIC WSTYDU ZEBY TO POKAZYWAC A WYBIELAC OSZUSTOW ZLODZIEJY .OLIWA ZAWSZE SPRAWIEDLIWA NARUD JUZ NIEDA SIE KUPIC TYM OSZUSTOM CO JEZDZILI NA SKARGIE DO UE I NIE TYLKO I SZKALOWALI NA SWOJ NARUD A GO OKRADALI.ROZLICZYMY WSZYSTKICH NA WYBORACH OD SLD UP PO PSL NOWOCZESNO.BO TO NIE SO PARTJE DLA NARODU POLSKIEGO I KRAJU CO BYLO I JEST WIDOCZNE.TERAZ JEST POLSKA TERAZ JEST RZOD JAK SIE KOMU NIE PODOBA TO POSZLI WONT.
  • ~Bez złudzeń.
    (2019-06-19 12:46)
    Historycznie Naród zawsze .......... za miskę ryżu. Za króla, za Boga, za partię, za Ojczyznę. Dlatego tak dużo nierobów w polityce.