- Te pieniądze im się po prostu należały! Ci ludzie ciężko pracowali i pracują po to, żeby wszyscy Polacy mogli cieszyć się z rozwoju Polski! – ta słynna wypowiedź byłej premier na temat kontrowersyjnych nagród dla członków rządu znalazła się w udostępnionym fragmencie "Polityki".

Reklama

Ale to nie wszystko, bo jest mowa także o broszce, a także scena z flagą Unii Europejskiej, niechcianą na sali podczas przemówienia.

W Beatę Szydło wcieliła się Ewa Kasprzyk.

Poprzednio mogliśmy zobaczyć m.in., jak wypadł Marcin Bosak jako premier Mateusz Morawiecki, jak w roli posłanki Krystyny Pawłowicz sprawdza się Iwona Bielska, a także jak wygląda Andrzej Grabowski jako prezes PiS Jarosław Kaczyński, Zbigniew Suszyński jako Grzegorz Schetyna czy Zbigniew Zamachowski jako ojciec Tadeusz Rydzyk.

Premiera filmu "Polityka" ma nastąpić 6 września, choć chce ją zablokować Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik MON pozwał Patryka Vegę za sugestię homoseksualnego romansu między nim (w filmie wcieli się w niego Antoni Pawlicki) a Antonim Macierewiczem - granym przez Janusza Chabiora.