Patryk Vega do Jarosława Kaczyńskiego: Tak, macie się czego bać. I pokazał, kto zagra prezesa PiS w filmie "Polityka"

| Aktualizacja:

Jarosław Kaczyński publicznie odniósł się do filmu Patryka Vegi "Polityka" sugerując, że mamy do czynienia z hejtem. Patryk Vega odpowiedział w swoim stylu, a przy okazji pokazał, jak w filmie "Polityka" Andrzej Grabowski wciela się w Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~sceppp
    (2019-06-19 17:26)
    ...w P0goni za kasą - Grabowski A i Vega P ,a co oni mogą PiSowi ? Kiepski i przyjaciel agentów...
  • ~OBS
    (2019-06-19 16:46)
    Tonący filmu się chwyta...
  • ~pytanie
    (2019-06-19 13:30)
    ciekawe , czy po filmie będzie też drukował koszulki , tak , jak sekielski....
  • ~SOLIDARNOSC-80
    (2019-06-19 12:30)
    NARUD WAZ WSZYSTKICH ROZLICZY DO PODSZEWKI JEZELI JEST PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC TO WINNI ZA8 LAT POWINNI BYC SUROWO UKARANI ZA TO WSZYSTKO CO ROBILI.NISZCZYLI SWOJ KRAJ SWOJ NARUD.POLSKA TO NIENORMALNOSC JAK MOWIL TE ZE SWIETLIKA.MEDALE ORDERY DOSTAWAL W NIEMCZECH NIE MA CO SIE DZIWIC.JEST TAKIE PRZYSLOWIE NIE STRASZ BO SIE W NACHY Z SZ.TO BY BYLO NA RAZIE TYLE ALE BEDZIEMY PISAC DO OPORU DO WYBOROW.BO NIE KTORZY STRACILI PAMIEC.
  • ~tussssk zagra matoła
    (2019-06-18 18:54)
    niemcY chwytają się wszystkiego /kłamstwa łapówki pomówienia itd,/aby niedopuścić do wygrania przez PIS wyborów
  • ~ds
    (2019-06-18 16:21)
    Ktoś tu chce wku...ć naście mln wyborców, bo nie umie przegrywać.
  • ~Lech
    (2019-06-18 13:48)
    Wcześniej podobny błąd totalni popełnili namaszczając Sekielskiego na pogromcę PISu i wybawcę KE. Efekt okazał się odwrotny. Głupi na błędach się nie uczą. Teraz abarot Vega. Logicznie rozważając zjawisko, Vega jawi się jako realny pisowiec, bo wynik PISu napompuje wyjątkowo skutecznie.
  • ~beret
    (2019-06-18 10:15)
    No i czar prysł. Vega dołączył do politykierki... Nie udało się KMNowi, nie uda się i jemu, bo partia PiSu jest zbyt poważną partią z kadrami pełnymi klasy i szacunku. Pojedyńcze wyskoki niektórych posłów tej partii niczego w materii klasy nie zmieniają. Wystarczy obejrzeć jakikolwiek program publicystyczny z udziałem polityka PiSu i jakiejkolwiek innej partii żeby gołym okiem zobaczyć ró żnicę co najmniej kilku poziomów...
  • ~beka z totalnej
    (2019-06-18 08:12)
    ktoś słusznie zauważył, że postać kompletnie nie wzbudza zaufania. pogrążony w kompleksach mały człowieczek, który musi odziewać się w koszulki z półmetrowym logo. film podejrzewam, na zlecenie, robiony na szybko - ostatnia deska ratunku totalnej opozycji, ale co oni tam pokażą? że miesięcznice, że 500+, że pawłowicz drze się? oj joj...
  • ~zetes
    (2019-06-18 00:28)
    Vega cwany ! Jak nakręci dobry paszkwil na PiS to ma kinie cały elektorat PO-KO - okołó 5 mln ludności. I nowe lamborgini.
  • ~marian
    (2019-06-17 22:21)
    Kiepski ma zagrać Prezesa. Dejcie spokój.
  • ~Jarosław Naftaliński
    (2019-06-17 21:57)
    nadchodzi Djed Smród !!!
  • ~toja
    (2019-06-17 21:06)
    Panie Vega co pan zrobił czy co panu zrobili że jest pan taki POprawny?
  • ~bbc
    (2019-06-17 20:53)
    no i nam sie kaczka zes..la
  • ~bfd
    (2019-06-17 20:33)
    Może jakiś filmik o dealu na cmentarzu. Co ty na to vega ?
  • ~Laszlo
    (2019-06-17 19:09)
    Panie polityk! Nic pan nie zdziałasz. PiS ma wierny elektorat, a część niezdecydowanego zobaczyła, że "da się" zadbać o obywatela. PO dbało o przedsiębiorców i to z takim skutkiem, że tylko mafia vatowska zyskała.
  • ~Bartosz
    (2019-06-17 18:56)
    Kolejny obalacz Kaczystowskiego reżimu? Wydaje się że przestrzelił na starcie, najemnik to najemnik.
  • ~boy
    (2019-06-17 18:26)
    ******** ochlapie PO- wców = skończą wybrory na 18% . PIs = 56%. Zostanie zmieniona konstytucja. Dziekujemy Pani Vega
  • ~md
    (2019-06-17 18:12)
    Filmu Vegi to przerysowane gnioty, by wywrzeć wrażenie na prostaczkach... no i kasa z tego jest. Jaki następny? Relacja z wnętrza vaginy?
  • ~chluśniem
    (2019-06-17 17:40)
    parafrazując prastary kawał: "Wypijmy za notowania PiiSu! Do dna!"