Ekipa "Szybkich i wściekłych" ma pracować głównie w Nowym Jorku i Atlancie, ale zdjęcia zaplanowano także w Rosji, na Islandii i w Hawanie. I właśnie na ulicach stolicy Kuby kręcono sceny samochodowych pościgów. Jak wyglądała ich realizacja można zobaczyć na zdjęciach i filmie, który właśnie trafił do sieci.

Reklama

Hawana filmowców zachwyciła. – Jesteśmy w miejscu, w którym nigdy nie myśleliśmy, że się znajdziemy – mówi Vin Diesel w filmiku, który opublikował na swoim Instagramie. – Jest tu wiele miłości. Jesteśmy bardzo dumni, że się tu znaleźliśmy. To jest raj!

Premiera produkcji "Fast 8" została wyznaczona na 14 kwietnia 2017 roku. Na ekranie zobaczymy znów starą ekipę, bo do do swoich ról wracają Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Dwayne Johnson.

Reklama
PAP/EPA / Rolando Pujol

Jednak w ósmej części kasowego przeboju pojawią się również nowe gwiazdy – fantastyczne panie Eva Mendes i Charlize Theron, która ma zagrać czarny charakter, najczarniejszy w całej historii serii.

PAP/EPA / Rolando Pujol

Angaż do nowych "Szybkich i wściekłych" dostał także Scott Eastwood i pochwalił się na na Instagramie, że będzie partnerował jeszcze jednej nowej w obsadzie gwieździe: – Nie mogę zbyt wiele zdradzić, ale będę grał nową postać, której szefem jest Kurt Russell. To niesamowite, bo gdy byłem dzieckiem, Kurt był moim idolem – napisał aktor. Równocześnie zapowiedział, że swoją rolą chce oddać hołd przyjacielowi Paulowi Walkerowi.

PAP/EPA / ALEJANDRO ERNESTO

"Fast 8" reżyseruje F. Gary Gray, twórca głośnego "Straight Outta Compton". Kolejne odsłony, "Fast and Furious 9" i "Fast and Furious 10", trafią do kin odpowiednio 19 kwietnia 2019 i 2 kwietnia 2021 roku.

Facebook