3 maja na głównej promenadzie Hawany – El Paseo del Prado zaprezentowano kolekcję Chanel Cruise 2016/17. Tym sposobem paryski dom mody wszedł do historii jako pierwsza marka, która zorganizowała pokaz w kubańskiej stolicy. Miejsce to Karl Lagerfeld wybrał nieprzypadkowo – w otwierającym się na świat kraju została kilka dni wcześniej otwarta również wystawa jego fotografii.

Reklama
PAP/EPA / ALEJANDRO ERNESTO

Na hawajskim pokazie Chanel można było spotkać słynne modelki z Gisele Bündchen na czele oraz gwiazdy kina: Tildę Swinton, Alexa Pettyfera i pracującego akurat na wyspie Vina Diesela. Ekipa "Szybkich i wściekłych" realizuje tam zdjęcia do nowej odsłony serii "Fast 8". – Jesteśmy w miejscu, w którym nigdy nie myśleliśmy, że się znajdziemy – mówi Diesel w filmiku, który opublikował na swoim Instagramie. – Jest tu wiele miłości. Jesteśmy bardzo dumni, że się tu znaleźliśmy. To jest raj!

Premiera produkcji "Fast 8" została wyznaczona na 14 kwietnia 2017 roku. Na ekranie zobaczymy znów starych znajomych, bo do do swoich ról wracają: Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson i Dwayne Johnson. W ósmej części kasowego przeboju pojawią się również nowe gwiazdy – fantastyczne panie Eva Mendes i Charlize Theron, która ma zagrać czarny charakter oraz panowie Scott Eastwood i Kurt Russell.

Reklama
PAP/EPA / ALEJANDRO ERNESTO

Reżyseruje F. Gary Gray, twórca głośnego "Straight Outta Compton". Kolejne odsłony, "Fast and Furious 9" i "Fast and Furious 10", trafią do kin odpowiednio 19 kwietnia 2019 i 2 kwietnia 2021 roku.