To już oficjalne: Charlize Theron dołączyła do obsady kolejnej odsłony cyklu – "Fast 8". Wiele wskazuje na to, że zagra czarny charakter, najczarniejszy w całej historii serii.

Reklama

Obraz trafi do kin w kwietniu 2017 roku. Zdjęcia do "Fast 8" mają ruszyć już latem, a – obok Charlize Theron – zobaczymy w nim starych znajomych, do swoich postaci wracają bowiem Vin Diesel, Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez i Dwayne Johnson. W nowej odsłonie "Szybkich i Wściekłych", którą reżyseruje F. Gary Gray (twórca "Straight Outta Compton"), zagrają też Eva Mendes i Kristofer Hivju.

YouTube

Już teraz Charlize Theron możemy oglądać w polskich kinach w filmie "Łowca i Królowa Lodu". W baśniowej superprodukcji (która jest kontynuacją przeboju "Królewna Śnieżka i Łowca") ponownie wcieliła się w postać złej królowej Ravenny i – zdaniem krytyków – jest w tej roli znakomitą "zołzą do kwadratu".

Zanim Królewna Śnieżka pokonała Ravennę, Zła Królowa panowała nad światem u boku swej dobrej siostry Freyi. Wszystko zmieniło się, gdy zginęła córka Dobrej Królowej. Jej nieskalane złem serce zamroził lód, a kolejne lata (już jako Królowa Lodu) Freya spędziła w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców. Są wśród nich wojownicza Sara i dzielny Eryk. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło. Tylko ono może dać Królowej Lodu moc do pokonania armii Królewny Śnieżki...