Dziennik Gazeta Prawana logo

Charlize Theron szybka, wściekła i... wredna

17 lutego 2016, 00:01
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Charlize Theron
Charlize Theron/PAP/EPA
Tego się chyba nikt nie spodziewał... Charlize Theron zagra w nowej odsłonie serii "Szybcy i wściekli" i to czarny charakter.

Film roboczo zatytułowany "Fast 8" trafi do kin 14 kwietnia 2017. Obraz ma być początkiem nowej trylogii. Do swoich ról powrócą: Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson oraz Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Elsa Pataky i Lucas Black. Reżyseruje F. Gary Gray. Zdjęcia kręcone będą w dużej mierze w Nowym Jorku i Atlancie, ale także na Kubie, w Rosji i na Islandii.

Ostatnie dzieło, "Szybcy i wściekli 7", jest 6. najbardziej dochodowym w historii kina. Film zarobił na całym świecie ponad półtora miliarda dolarów.

Charlize Theron pracuje obecnie na planie filmu "The Coldest City".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj