– Będzie to absolutnie wyjątkowe spojrzenie na gatunek policyjny, na które nikt w Polsce jeszcze się nie odważył – zapowiedział reżyser. – Fanom "Pitbulla" i tym razem gwarantujemy opartą w 100 proc. na dokumentacji znakomitą rozrywkę, pełną napięcia połączonego z (...) poczuciem humoru – obiecuje Patryk Vega.

Reklama

Zdjęcia do dwóch nowych filmów ruszyć mają 5 maja.

"Pitbull. Nowe porządki" trafił na ekrany na początku roku. Od premiery 22 stycznia do 6 marca obejrzało go w kinach ponad 1,276 mln widzów. Film w reżyserii i na podstawie scenariusza Vegi, z Bogusławem Lindą, Piotrem Stramowskim, Andrzejem Grabowskim i Mają Ostaszewską w obsadzie, jest kontynuacją - nie bezpośrednią, bo niektóre postaci powracają, ale główni bohaterowie są nowi – serialu Vegi "Pitbull", emitowanego w latach 2005-2008 w TVP.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie zdjęć do dwóch nowych filmów producenci informują, że "Pitbull. Nowe porządki" zyskuje kolejnych widzów w Polsce i kontynuuje swoje zagraniczne tournee. Na uroczystej premierze filmu w Stanach Zjednoczonych, w Pickwick Theatre w Chicago, sala była wypełniona po brzegi, a bilety zostały wyprzedane na najbliższy tydzień. Poza Chicago film można obejrzeć w kinach w Nowym Jorku.