Reklama
Warszawa
Reklama

Niebezpieczne kobiety Anna Dereszowska i Joanna Kulig na planie nowego "Pitbulla" [ZDJĘCIA]

2 czerwca 2016, 08:48
To kobiety będą determinowały wydarzenia i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jest kontynuacją "Pitbulla. Nowych porządków", który trafił do kin w styczniu. Scenariusz oparto na opowieściach prawdziwych policjantek. – Tak jak poprzedni, film zbudowany jest w stu procentach na autentycznych sytuacjach i autentycznych dialogach – mówi reżyser i autor scenariusza Patryk Vega. Ekipa realizowała zdjęcia na ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie. Budynek Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych "zagra" w "Pitbullu" szkołę policyjną w Słupsku. W scenie, nad którą pracowano, odbywało się szkolenie młodych policjantek, prowadzone m.in. przez "Gebelsa". W jedną z policjantek wciela się Joanna Kulig. W obsadzie nowego "Pitbulla" znalazły się też inne wspaniałe kobiety i aktorki: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz – znany widzom z poprzedniego "Pitbulla" jako nie grzeszący inteligencją, lecz imponujący muskulaturą "Strachu" – Tomasz Oświeciński.
To kobiety będą determinowały wydarzenia i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jest kontynuacją "Pitbulla. Nowych porządków", który trafił do kin w styczniu. Scenariusz oparto na opowieściach prawdziwych policjantek. – Tak jak poprzedni, film zbudowany jest w stu procentach na autentycznych sytuacjach i autentycznych dialogach – mówi reżyser i autor scenariusza Patryk Vega. Ekipa realizowała zdjęcia na ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie. Budynek Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych "zagra" w "Pitbullu" szkołę policyjną w Słupsku. W scenie, nad którą pracowano, odbywało się szkolenie młodych policjantek, prowadzone m.in. przez "Gebelsa". W jedną z policjantek wciela się Joanna Kulig. W obsadzie nowego "Pitbulla" znalazły się też inne wspaniałe kobiety i aktorki: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz – znany widzom z poprzedniego "Pitbulla" jako nie grzeszący inteligencją, lecz imponujący muskulaturą "Strachu" – Tomasz Oświeciński. / PAP / Tomasz Gzell
Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka to tytułowe "Niebezpieczne kobiety" w drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Zobaczcie, jak wygląda praca na planie.
Reklama
Reklama
Tematy:
Patryk Vega Alicja Bachleda - Curuś Pitbull. Niebezpieczne kobiety Anna Dereszowska Pitbull Joanna Kulig Maja Ostaszewska Niebezpieczne kobiety

Powiązane

Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(8)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ruja
  2016-06-02 01:02:27
  Kuliig ma tragiczną dykcję, 80 % wypowiadanych przez nią kwestii jest niezrozumiała. Strasznie jest wrzaskliwa i w każdym serialu taka sama. Bez względu na to jaka postać gra. Dereszowska też przewidywalna w każdej roli. Drewniana.
  16
  pokażodpowiedzi (6)
 • krakowiaczek ci ja
  2016-06-06 03:11:09
  Chętnie byłbym dereszem ?
  2
Reklama

Zobacz więcej

Reklama