Reklama
Warszawa
Reklama

Niebezpieczne kobiety Anna Dereszowska i Joanna Kulig na planie nowego "Pitbulla" [ZDJĘCIA]

2 czerwca 2016, 08:48
To kobiety będą determinowały wydarzenia i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jest kontynuacją "Pitbulla. Nowych porządków", który trafił do kin w styczniu. Scenariusz oparto na opowieściach prawdziwych policjantek. – Tak jak poprzedni, film zbudowany jest w stu procentach na autentycznych sytuacjach i autentycznych dialogach – mówi reżyser i autor scenariusza Patryk Vega. Ekipa realizowała zdjęcia na ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie. Budynek Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych "zagra" w "Pitbullu" szkołę policyjną w Słupsku. W scenie, nad którą pracowano, odbywało się szkolenie młodych policjantek, prowadzone m.in. przez "Gebelsa". W jedną z policjantek wciela się Joanna Kulig. W obsadzie nowego "Pitbulla" znalazły się też inne wspaniałe kobiety i aktorki: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz – znany widzom z poprzedniego "Pitbulla" jako nie grzeszący inteligencją, lecz imponujący muskulaturą "Strachu" – Tomasz Oświeciński.
To kobiety będą determinowały wydarzenia i to z punktu widzenia ich emocji zostanie poprowadzona historia. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" jest kontynuacją "Pitbulla. Nowych porządków", który trafił do kin w styczniu. Scenariusz oparto na opowieściach prawdziwych policjantek. – Tak jak poprzedni, film zbudowany jest w stu procentach na autentycznych sytuacjach i autentycznych dialogach – mówi reżyser i autor scenariusza Patryk Vega. Ekipa realizowała zdjęcia na ul. Kazimierzowskiej na Mokotowie. Budynek Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych "zagra" w "Pitbullu" szkołę policyjną w Słupsku. W scenie, nad którą pracowano, odbywało się szkolenie młodych policjantek, prowadzone m.in. przez "Gebelsa". W jedną z policjantek wciela się Joanna Kulig. W obsadzie nowego "Pitbulla" znalazły się też inne wspaniałe kobiety i aktorki: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz – znany widzom z poprzedniego "Pitbulla" jako nie grzeszący inteligencją, lecz imponujący muskulaturą "Strachu" – Tomasz Oświeciński. / PAP / Tomasz Gzell
Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka to tytułowe "Niebezpieczne kobiety" w drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Zobaczcie, jak wygląda praca na planie.
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(8)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ruja
  2016-06-02 01:02:27
  Kuliig ma tragiczną dykcję, 80 % wypowiadanych przez nią kwestii jest niezrozumiała. Strasznie jest wrzaskliwa i w każdym serialu taka sama. Bez względu na to jaka postać gra. Dereszowska też przewidywalna w każdej roli. Drewniana.
  16
  pokażodpowiedzi (6)
 • krakowiaczek ci ja
  2016-06-06 03:11:09
  Chętnie byłbym dereszem ?
  2
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej