"Nienawiść, którą dajesz". Film, na który masowo powinny ruszyć polskie szkoły [RECENZJA]

| Aktualizacja:

Jak zwalczać hejt wśród młodzieży? Na pewno nie hipokrytycznym pustosłowiem rządzących przy jednoczesnym zakazie lekcji tolerancji. Zdecydowanie lepiej zabrać nastolatków na adaptację głośnej powieści, która w niektórych amerykańskich szkołach już trafiła do kanonu lektur.

wróć do artykułu
 • ~ww97
  (2019-02-01 08:51)
  Chciałabym pójść na ten film, ale niestety ciężko trafić na dogodną godzinę w odpowiedni dzień, ponieważ w niektórych kinach leci tylko raz na dzień i to o 10:30, a ja niestety wtedy jestem w pracy.
 • ~siema
  (2019-01-27 19:30)
  kolejna piz**eczka nakręciła jakieś g***, które będą łykać polskie dzieci - oglądajcie to sobie w kibucach
 • ~Olaf
  (2019-01-27 08:32)
  ta nachalna i prostacka propaganda nakierowana na degeneracje Polski jest sponsorowana rowniez przez właścicieli tego portalu ..........
 • ~CONDOR
  (2019-01-24 16:20)
  PiS pewnie zabroni oglądania tego filmu przez uczniów - bez hejtu i nienawiści ta sitwa nie utrzymałaby władzy. Na nienawiści ufundowali sobie całą legendę założycielską i na nienawiści bazuje cała ich komunikacja społeczna.
 • ~abcd
  (2019-01-24 13:57)
  Nigdy nie pozwalajcie, aby nazywano was rasistami lub ksenofobami! 15% społeczeństwa, 50% morderstw - CHCECIE TAK MIEĆ? To nie jest rasizm - to zwykłe myślenie z troską o przyszłości własnych dzieci. CHCECIE ZOSTAWIĆ IM TAKĄ POLSKĘ? - Nie pozwólcie sobie wmówić, że to jest ksenofobia lub rasizm - macie prawo sami kształtować przyszłość własnego kraju. Po prostu: NIE CHCEMY TAK MIEĆ, taki jest NASZ wybór. Przeczytaj: "Murzyni. Czy czarne jest piękne?"
 • ~RVQ
  (2019-01-24 09:41)
  Lewicowy artykuł, mający na celu szerzenie ideologii lewicowej, ukierunkowanej na rasizm wobec białych, poprzez pokazywanie rzekomego rasizmu białych wobec reszty, a ukrywanie prawdziwego rasizmu czarnych i muzułmanów wobec białych Europejczyków i Amerykanów. Tego typu artykuły są kłamliwe i niebezpieczne. Niszczą one bowiem prawidłowy światopogląd. Manipulują opinią w kierunku takim, by biali Europejczycy wstydzili się być biali i by sami chcieli niszczyć swoja rasę. Sam artykuł napisał o modzie w amerykańskich szkołach na bycie czarnym. Jak może być modne bycie rasy, która nic nie wniosła do cywilizacji? Jest to całkowicie niezgodne z logiką. Ale ideologia lewicowa (marksistowska), do tego właśnie prowadzi. PS w Wielkiej Brytanii ostatnio bardzo mocno zakłamuje się historię, w brytyjskich programach historycznych jak i muzeach, np o średniowieczu pokazuje się czarnych murzynów jako typowych mieszkańców średniowiecznej Europy. Dla nas to śmieszne, ale dla przyszłych pokoleń wychowanych w takim zakłamaniu historycznym będzie to jedyna słuszna prawda.
 • ~ela
  (2019-01-24 09:23)
  Wystarczy włączyć TVN,tam aż kipi nienawiścią,więc o czym mowa?
 • ~Antynazista polski
  (2019-01-24 09:05)
  Jak już chcemy pokazać czym jest nienawiść i do czego prowadzi rasizm, to może w szkołach w Polsce będzie się omawiało rasistowski mord dokonany przez 4 czarnych zwyrodnialców, którzy w jednostce osadniczej Winchester w Hrabstwie Riverside w Kalifornii,15 października 2008 r. związali i zakneblowali parę, następnie na oczach męża Jana Pawła Pietrzaka, zgwałcili jego czarnoskórą żonę Quianę, po czym przez wiele godzin torturowali małżeństwo, a następnie zabili strzałem z bliskiej odległości w głowę.Na ścianach mieszkania zamordowanych, mordercy-zwyrodnialcy pozostawili rasistowskie napisy. Władze USA nie uznały tego mordu, za mord z nienawiści z pobudek rasistowskich, bo rządy sprawował "czarny" Obama.
 • ~Antynazista polski
  (2019-01-24 09:04)
  Jak już chcemy pokazać czym jest nienawiść i do czego prowadzi rasizm, to może w szkołach w Polsce będzie się omawiało rasistowski mord dokonany przez 4 czarnych zwyrodnialców, którzy w jednostce osadniczej Winchester w Hrabstwie Riverside w Kalifornii,15 października 2008 r. związali i zakneblowali parę, następnie na oczach męża Jana Pawła Pietrzaka, zgwałcili jego czarnoskórą żonę Quianę, po czym przez wiele godzin torturowali małżeństwo, a następnie zabili strzałem z bliskiej odległości w głowę.Na ścianach mieszkania zamordowanych, mordercy-zwyrodnialcy pozostawili rasistowskie napisy. Władze USA nie uznały tego mordu, za mord z nienawiści z pobudek rasistowskich. Bo rządy sprawował czarny Obama.

Może zainteresować Cię też: