"Atak Paniki" Pawła Maślony - debiut jak marzenie [RECENZJA]

| Aktualizacja:

"Atak paniki" to debiut jak marzenie. Pawłowi Maślonie udało się zrealizować film jednocześnie wyrafinowany i przystępny, skłaniający do refleksji i nieodparcie zabawny. Charakteryzujące reżysera wyczucie, które sprawia, że jego humor jest zawsze bezpruderyjny, lecz nigdy rubaszny, bez wątpienia może zawstydzić twórców większości polskich komedii ostatnich lat.

wróć do artykułu
 • ~qwerty
  (2018-01-22 12:11)
  Dałem się nabrać na ten genialny debiut i poszedłem nań w weekend. Ten film jest po prostu totalnie zły. Nieśmieszny (kino milczało przez cały czas - a cała sala pełna była - gdzie tu więc ten rozpuk?!). Wątki poklejone byle jak. I jak to w polskiej komedii - dialogi zastąpione są przez padający pewnie wieleset razy z ekranu polski przerywnik "ku...wa". Dialogi - mizeria straszna. Zaginęły pomiędzy "ku..wami"... Zamotanie fabularne jest tak totalne, że po seansie nawet nie chce się człowiekowi myśleć o rozsupłaniu tego zagmatwania. Ten film nie ujmuje i nie kusi, nie rozśmiesza, nic nie przekazuje. Jakby nie miał reżysera w ogóle. Ostrzegam przed tym obrazem. Szkoda forsy. Lepiej pójść się napić.
 • ~siedzo na sofa betach abo lezo i wybausajo galy a Dzieci ?
  (2018-01-20 00:00)
  u Nas kolo sonsiat potrafi zrobic po wyplacvie takie maslane ocy, ze nie inreresujo Nas dublery zadne, i niechaj sami oglondajo jak jem pasi
 • ~ooo
  (2018-01-16 00:01)
  Tak, tak. Epatowanie seksem i wulgaryzmami to " wyrafinowany i przystępny, skłaniający do refleksji i nieodparcie zabawny" film jak po pisuje wynajęty gryzipiór. Wynajęty pewnie za kaskę Pawełka tatusia. Kędzierzyńskiego szemranego bogacza który okradł miejscowe Azoty z kauczuku.
 • ~Nauczycielka z LO
  (2018-01-15 19:00)
  Jedna wolę Koronę Kurluw a nie takie lewackie badzieiwie!

Może zainteresować Cię też: