"Smoleńsk" - film Antoniego Krauze 9 września w kinach. Jest nowy zwiastun

| Aktualizacja:

Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauze. Jak informuje dystrybutor - firma Kino Świat: Produkcja obrazu weszła w końcowy etap realizacji. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku.

wróć do artykułu
  • ~J.Ponimirski
    (2016-08-02 11:02)
    Pięknie się zapowiada, na prawdę. Może nie będzie Oskara, ale Złote Kaczory na festiwalu we Włoszczowej g-w-a-r-a-n-t-o-w-a-n-e!
  • ~koneser kaczych kitów
    (2016-08-02 10:54)
    Szkoły pójdą obowiązkowo ???? Dziewczynki będą niosły białe goździki a chłopcy czerwone... Czy nauczycieli, którzy będą przeciwni oglądaniu bredni, zwolnią z pracy ? Witamy w PRL-u
  • ~jerzys
    (2016-08-02 11:32)
    za mało wybuchow i przez to ludzie nie uwierzą w zamach trzeba to poprawic
  • ~anna
    (2016-08-02 11:09)
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tego dokumentem nie nazwiesz, bo tak naprawdę nie wiadomo w 100%, co się wydarzyło. Z tragedii zrobiono film sensacyjny. Chyba najgorszy możliwy sposób uczczenia ofiar i ogromny cios w serca rodzin, które najmniej się udzielają, bo prawdziwie cierpią.
  • ~jasiepytam
    (2016-08-02 11:40)
    Ktoś dobrowolnie to g.......o będzie oglądał???
  • ~koneser kaczych kitów
    (2016-08-02 10:55)
    Szkoły pójdą obowiązkowo ???? Dziewczynki będą niosły białe goździki a chłopcy czerwone... Czy nauczycieli, którzy będą przeciwni oglądaniu bredni, zwolnią z pracy ? Witamy w PRL-u...
  • ~Blazen z zoliborza
    (2016-08-02 11:21)
    Nie bede oglodac. Ramota nie jest osiagnieciem i juz !
  • ~wojtek
    (2016-08-02 12:15)
    Tytuł powinien brzmieć: ZMIEŚCISZ SIĘ ŚMIAŁO, albo: DECYZJA JESZCZE NIE PODJĘTA
  • ~ktoś
    (2016-08-02 11:55)
    Kto tę ramotkę będzie oglądał?! :)
  • ~Szyba
    (2016-08-02 12:53)
    Przykro, że wmieszano w to wszystkie ofiary tej katastrofy ! PiS nie liczy się z niczym i nikim !
  • ~Nałogowy połykacz szajsu
    (2016-08-08 01:35)
    No nie wiem, jak ja wytrzymam jeszcze ten miesiąc. Boże coś Polskę spraw, żeby już był 9 września...
  • ~Autor
    (2016-08-02 11:59)
    Bedzie "piiiii bziuu"?
  • ~mika
    (2016-08-02 14:46)
    czy to bedzie cala prwda czy znowu Propaganda kaczynskiegoß
  • ~ Bibilijny
    (2016-08-02 12:42)
    Frekwencja murowana pod warunkiem ,że szkoły pójdą i ministerstwo zafunduje bilety, natenczas i koszty filmy się zwrócą a producenci z reżyserem zarobią na następny gniot. Dobrze by było by przed prelekcją nastąpił apel i odczytanie listy i starsze klasy nie sadzać z tyłu sali by nie było macanek.
  • ~Jajacek
    (2016-08-02 18:27)
    Anty prawda; -nie znam przypadku, żeby dokonywano zamachu na samolot w momencie podchodzenia do lądowania - lot był spóźniony, samolot mógł się rozerwać na dużej wysokości, jeśli miał by to być zamach. - kto i skąd miał odpalić ładunek wybuchowy, tym bardziej w terenie zabudowanym. - znam sporo przypadków, gdy zamachów dokonywano na wysokościach przelotowych - znam przypadki zamachów na stojące samoloty -Kaczyński nikomu nie przeszkadzał, kończyła mu się kadencja i szans na reelekcję nie miał żadnych. - film nie jest oparty na faktach, a scenariuszu Macierewicza, co wyklucza jego wartość merytoryczną, można go obejrzeć jako science fiction Wielce bym sie ucieszył, gdyby powołano komisję z UE, a nie komediantów Macierewicza, żaden z nich nie brał nigdy udziału w badaniu katastrof lotniczych, a to jest rzecz najważniejsza. Specjalista od wypadków lotniczych szkoli się minimum dwa lata i przeważnie musi być pilotem.
  • ~wigraszek
    (2016-08-02 14:14)
    Czy już tworzą się komitety kolejkowe po bilety?
  • ~macius_1
    (2016-08-02 13:50)
    Dlatego premiera jest na wrzesień, żeby zapewnić frekwencję. Potem Gliński ogłosi wielki sukces tego gniota z "wybitną", nikomu bliżej nieznaną obsadą. A propos - Zelnik kogo gra w filmie - ubeckiego agenta TW "FARAON" ?
  • ~mika
    (2016-08-02 14:50)
    moze bedzie tak popularny jak te wszystkie ruskie filmy wojenne, ktore nas zalewano w latach szescdziesiatych?
  • ~ps
    (2016-08-02 16:21)
    Tytuł powinien brzmieć:Śmiało ląduj
  • ~aktualnej ekipie rządzącej
    (2016-08-02 18:38)
    rozum pomieszał się w czterech literach........ Przykre niestety.