"Smoleńsk" - film Antoniego Krauze 9 września w kinach. Jest nowy zwiastun

| Aktualizacja:

Znana jest już nowa, oficjalna data premiery filmu „Smoleńsk” w reżyserii Antoniego Krauze. Jak informuje dystrybutor - firma Kino Świat: Produkcja obrazu weszła w końcowy etap realizacji. Ostatnie efekty specjalne zostaną ukończone w sierpniu, a sam film trafi do regularnej dystrybucji kinowej 9 września 2016 roku.

wróć do artykułu
  • ~Michal
    (2016-08-11 14:57)
    Więcej takich filmów .
  • ~Nałogowy połykacz szajsu
    (2016-08-08 01:35)
    No nie wiem, jak ja wytrzymam jeszcze ten miesiąc. Boże coś Polskę spraw, żeby już był 9 września...
  • ~ZEN
    (2016-08-03 15:27)
    "Sprawa, której dotyczy, jest na świecie zapominana"-Gliński Świat to oleje jak się dowie,tym bardziej państwa UE, że to film propagandowy, nie mający nic wspólnego z prawdą,
  • ~ZEN
    (2016-08-03 15:20)
    FILM HAŃBY NARODOWEJ "Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą." (Joseph Goebbels (1897–1945) – niemiecki minister propagandy)
  • ~Skuba
    (2016-08-03 09:44)
    No a teraz pogonią na ten knot szkoły. Biedne dzieciaki!
  • ~j
    (2016-08-02 23:04)
    uważajcie seryjny samobojca nadal działa ale teraz pomaga dla pisu- macharski
  • ~aktualnej ekipie rządzącej
    (2016-08-02 18:38)
    rozum pomieszał się w czterech literach........ Przykre niestety.
  • ~Jajacek
    (2016-08-02 18:27)
    Anty prawda; -nie znam przypadku, żeby dokonywano zamachu na samolot w momencie podchodzenia do lądowania - lot był spóźniony, samolot mógł się rozerwać na dużej wysokości, jeśli miał by to być zamach. - kto i skąd miał odpalić ładunek wybuchowy, tym bardziej w terenie zabudowanym. - znam sporo przypadków, gdy zamachów dokonywano na wysokościach przelotowych - znam przypadki zamachów na stojące samoloty -Kaczyński nikomu nie przeszkadzał, kończyła mu się kadencja i szans na reelekcję nie miał żadnych. - film nie jest oparty na faktach, a scenariuszu Macierewicza, co wyklucza jego wartość merytoryczną, można go obejrzeć jako science fiction Wielce bym sie ucieszył, gdyby powołano komisję z UE, a nie komediantów Macierewicza, żaden z nich nie brał nigdy udziału w badaniu katastrof lotniczych, a to jest rzecz najważniejsza. Specjalista od wypadków lotniczych szkoli się minimum dwa lata i przeważnie musi być pilotem.
  • ~moczacy sie POnacach bronek
    (2016-08-02 17:01)
    W dziszejszych czasach nikomu sie nie wiezy a zwlaszcza bylym rzadzacym.
  • ~ps
    (2016-08-02 16:21)
    Tytuł powinien brzmieć:Śmiało ląduj
  • ~mika
    (2016-08-02 14:50)
    moze bedzie tak popularny jak te wszystkie ruskie filmy wojenne, ktore nas zalewano w latach szescdziesiatych?
  • ~mika
    (2016-08-02 14:46)
    czy to bedzie cala prwda czy znowu Propaganda kaczynskiegoß
  • ~Remek
    (2016-08-02 14:25)
    Lepszą datą byłaby 17 września :-)
  • ~wigraszek
    (2016-08-02 14:14)
    Czy już tworzą się komitety kolejkowe po bilety?
  • ~gong
    (2016-08-02 14:07)
    Głupi Narodzie Hejterski, otrzeżwiej!
  • ~macius_1
    (2016-08-02 13:50)
    Dlatego premiera jest na wrzesień, żeby zapewnić frekwencję. Potem Gliński ogłosi wielki sukces tego gniota z "wybitną", nikomu bliżej nieznaną obsadą. A propos - Zelnik kogo gra w filmie - ubeckiego agenta TW "FARAON" ?
  • ~antis
    (2016-08-02 13:44)
    Dziękuję, postoję. Kiedy będzie można obejrzeć Wołyń?
  • ~Szyba
    (2016-08-02 12:53)
    Przykro, że wmieszano w to wszystkie ofiary tej katastrofy ! PiS nie liczy się z niczym i nikim !
  • ~ Bibilijny
    (2016-08-02 12:42)
    Frekwencja murowana pod warunkiem ,że szkoły pójdą i ministerstwo zafunduje bilety, natenczas i koszty filmy się zwrócą a producenci z reżyserem zarobią na następny gniot. Dobrze by było by przed prelekcją nastąpił apel i odczytanie listy i starsze klasy nie sadzać z tyłu sali by nie było macanek.
  • ~wojtek
    (2016-08-02 12:15)
    Tytuł powinien brzmieć: ZMIEŚCISZ SIĘ ŚMIAŁO, albo: DECYZJA JESZCZE NIE PODJĘTA