Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Królowa kier" w kinach od 7 czerwca. Prowokacyjny duński obraz nie tylko o macosze, która uwodzi pasierba [GALERIA]

4 czerwca 2019, 17:21
"Królowa kier" w kinach od 7 czerwca
"Królowa kier" w kinach od 7 czerwca / Media
Oto galeria zdjęć z filmu "Królowa kier", który do kin wejdzie 7 czerwca. Czy namiętność usprawiedliwia przekraczanie granic? Kiedy uwodzenie zamienia się w wykorzystywanie? „Królowa Kier” duńskiej reżyserki May el-Toukhy, zdobywca nagrody publiczności na festiwalu Sundance, to prowokacyjna, wciągająca i mroczna opowieść, która stawia pytania nurtujące świat w epoce #metoo – tyle tylko, że znajduje dla nich nieoczywiste odpowiedzi. Ten fascynujący melodramat odwraca bowiem role: uwodzicielką jest w nim dojrzała kobieta, a uwodzonym siedemnastolatek. Oboje wpadają w pułapkę pożądania, pychy i kłamstw.
Reklama
Reklama
Tematy:
królowa kier gutek film kino duńskie
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • magic eye
  2019-08-13 22:58
  Film ten to tzw. kobra miłosna. Jest to mroczny obraz zachodnioeuropejskich psychopatów seksualnych i przeznaczony jest dla durnego plebsu szukajacego rozrywki wątpliwej jakości.
  2
  zgłoś
 • klacaff, strateg i mysliciel
  2019-06-05 10:04
  Kto zezwala na pokazywanie takich filmów w naszym kraju? Do czego to prowadzi? Mamy przecież wiele wspaniałych filmów np. o św. Faustynie która przewidziała komunizm,niesłusznie pomawiana o chorobę umysłowa, o kardynale Wyszyńskim, o Papieżu, o katastrofie smoleńskiej ( w tym ostatnim filmie było niestety trochę ochydy) Czy jest to dalszy ciąg ofensywy lieberałów, którzy odciągają w ten sposób lud boży od Kościoła i Kaplanów = cichych bohaterów naszych czasów.
  6
  zgłoś
 • Seitan bez cenzury
  2019-06-04 22:33
  I kolejny poscik usuniety?
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama