Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryenów i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie - powiedziała Francesca Orsi, Executive Vice President, HBO Programming, Head of HBO Drama Series and Films.

Reklama

Doskonałe recenzje przed premierą

Tymczasem drugi sezon "Rodu Smoka" już zbiera doskonałe recenzje za "ekscytującą i wciągającą historię" (The Wrap), która jest "powrotem do złotych czasów Gry o tron" (GQ). Esquire uznaje serial za "największą produkcję lata", TV Guide twierdzi, że jest to "największa telewizyjna produkcja spośród tych dostępnych obecnie na rynku", Collider pisze o "najlepszym serialu fantasy dekady".

O czym opowiada "Ród Smoka"?

Serial powstał na podstawie książki George'a R.R. Martina "Ogień i krew" i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w "Grze o tron". "Ród Smoka" opowiada historię rodu Targaryenów.

W obsadzie 2. sezonu znaleźli się Matt Smith, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best, Fabien Frankel, Matthew Needham, Sonoya Mizuno, Tom Glynn-Carney, Ewan Mitchell, Harry Collett, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Phia Saban i Jefferson Hall. W obsadzie znaleźli się również: Abubakar Salim, Gayle Rankin, Freddie Fox, Simon Russell Beale, Clinton Liberty, Jamie Kenna, Kieran Bew, Tom Bennett, Tom Taylor i Vincent Regan.

Trwa ładowanie wpisu