Trzeci sezon serialu "Witamy we Wrexham" składa się z ośmiu odcinków.

O czym opowiada serial "Witamy we Wrexham"?

"Witamy w Wrexham" to serial ukazujący marzenia i zmartwienia Wrexham, robotniczego miasta w północnej Walii w Wielkiej Brytanii, w którym dwie gwiazdy Hollywood decydują o przyszłości trzeciego najstarszego klubu na świecie. W 2020 roku Rob McElhenney ("U nas w Filadelfii") i Ryan Reynolds ("Deadpool") wspólnymi siłami kupili grający w piątej lidze klub piłkarski Wrexham AFC w nadziei, że stworzą historię sukcesu, której wszyscy będą kibicować. Świat to dostrzegł, a w zespole zaszły zmiany.

Reklama

Po piętnastu bolesnych sezonach w National League klub w końcu awansował ponownie do English Football League. Zawodnicy grają teraz o wyższą stawkę, napotykają mocniejszą konkurencję, a klub zmaga się z kontuzjami i innymi problemami. Oddany personel i kibice cieszą się z przywrócenia klubowi i miastu dawnej chwały, ale powrót do EFL oznacza nowe wyzwania. Czy Wrexham AFC im sprosta i sięgnie po kolejne sukcesy?

Gdzie oglądać serial "Witamy we Wrexham"?

Reklama

Serial o dwóch amerykańskich aktorach z wielkim marzeniem można oglądać w Disney+. Dwa pierwsze odcinki trzeciego sezonu są już dostępne, a kolejne będą się pojawiały na platformie co środę.

Trwa ładowanie wpisu