Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jerzy Skolimowski pokazał w Gdyni "11 minut". Zdobędzie Złote Lwy? [ZDJĘCIA]

18 września 2015, 21:25
Film Jerzego Skolimowskiego pokazuje jak wiele może się zmienić w życiu w ciągu 11 minut. Reżyser splata historię między innymi: obsesyjnie zazdrosnego męża, jego seksownej żony-aktorki, podstępnego hollywoodzkiego reżysera czy niefrasobliwego handlarza narkotyków.
Film Jerzego Skolimowskiego pokazuje jak wiele może się zmienić w życiu w ciągu 11 minut. Reżyser splata historię między innymi: obsesyjnie zazdrosnego męża, jego seksownej żony-aktorki, podstępnego hollywoodzkiego reżysera czy niefrasobliwego handlarza narkotyków. / PAP / Adam Warawa
Po festiwalu w Wenecji, Jerzy Skolimowski przywiózł swój najnowszy film do Gdyni. Była to polska premiera obrazu "11 minut", który bierze udział w Konkursie Głównym 40. Festiwalu Filmowego.
Reklama
Reklama
Tematy:
festiwal filmowy Piotr Głowacki 11 minut Wojciech Mecwaldowski zlote lwy 40 Festiwal Filmowy w Gdyni gdynia Jerzy Skolimowski

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama