Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Mały wielki bohater. Ant-Man podbije serca widzów?

17 lipca 2015, 13:20
W niekończącym się cyklu Marvel Cinematic Universe potrzebny był taki oddech: między dramatycznymi wydarzeniami z "Avengers: Czas Ultrona" a zapowiadanym na maj 2016 roku starciem superbohaterów w kolejnej części "Kapitana Ameryki". W porównaniu z poprzednimi tytułami cyklu "Ant-Man" wydaje się wręcz kameralny. W końcu jak porównać faceta, który – dzięki zaawansowanej technologii – może zmniejszyć się do rozmiarów insekta, z Thorem czy Kapitanem Ameryką?
W niekończącym się cyklu Marvel Cinematic Universe potrzebny był taki oddech: między dramatycznymi wydarzeniami z "Avengers: Czas Ultrona" a zapowiadanym na maj 2016 roku starciem superbohaterów w kolejnej części "Kapitana Ameryki". W porównaniu z poprzednimi tytułami cyklu "Ant-Man" wydaje się wręcz kameralny. W końcu jak porównać faceta, który – dzięki zaawansowanej technologii – może zmniejszyć się do rozmiarów insekta, z Thorem czy Kapitanem Ameryką? / © 2015 - Marvel/Disney
Paul Rudd jako Ant-Man jest jednym z najsympatyczniejszych bohaterów w filmowym uniwersum Marvela. Czy powtórzy sukces Kapitana Ameryki i innych herosów bardziej serio? Ekranizacja przygód Człowieka-mrówki właśnie wchodzi na ekrany polskich kin.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Ant-Man Paul Rudd Marvel Cinematic Universe Michael Pena Evangeline Lilly Michael Douglas recenzja
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama