Krystyna Janda czyta wiersz noblistki, którą jest. Zobacz fragment filmu "Słodki koniec dnia" [WIDEO]

| Aktualizacja:

"Poetka, noblistka, Żydówka, Polka, obywatelka Europy, emigrantka, z Holocaustem i tragedią rodzinną w tle. Kobieta, która prowokuje burzę" – tak o Marii Linde, bohaterce filmu "Słodki koniec dnia", mówi Krystyna Janda. Najnowszy film Jacka Borcucha z legendarną aktorką w roli głównej wejdzie do kin już za miesiąc. Dziś prezentujemy wyjątkowy klip – wiersz filmowej noblistki w wykonaniu Krystyny Jandy

wróć do artykułu
  • ~marksizm kulturowy
    (2019-04-13 13:55)
    ale się lewacka kobitka produkuje. Kto to ogląda? Szkody czasu i kasy.
  • ~he, he, he
    (2019-04-13 13:56)
    z legendarną aktorką, olewamy, olewamy, olewamy
  • ~Jean de Bordeau
    (2019-04-13 14:44)
    Janda jest gwiazda swiatowa juz 40 rok, nie na takiej drugiej! A moze ktos zna jeszcze jedna polska artystke z taka klasa? Piska ciemnota jej nie lubi, bo oni sie na sztuce znaja, jak s w i n i a na perlach!
  • ~iii
    (2019-04-14 14:07)
    krysia, idź wykup wszystkie bilety i klakierom rozdaj, bo kto to będzie oglądał...
  • ~antyMOnia
    (2019-04-15 09:25)
    Ta kobieta prywatnie nie ma nic mądrego do powiedzenia.
  • ~Ech, trolle!
    (2019-04-15 12:31)
    na hasło JANDA zlatują się pisowskie trolle. Śmieszne są te ich zajadłe komentarze, które polegają wyłącznie na niewymyślnych obelgach. Śmieszne jest również to, że oni i tak NIE CHODZĄ do kina - poza prymitywnymi amerykańskimi filmidłami klasy B , C i D....
  • ~obrzydliwy jest ten płatny trolling!
    (2019-04-15 13:59)
    Ależ NAJAZD pisowskich trolli ! Gorliwie pracują na swoje ochłapy od Szefernakera!
  • ~BRAWO JANDA ! Polacy są dumni!
    (2019-04-15 15:30)
    Janda dostała za tę rolę nagrodę dla najlepszej aktorki. Na nie byle jakim festiwalu - Sundance festiwal ma szczególną rangę - został stworzony przez twórców (m.in. Robert Redford) dla twórców. To najbardziej znaczący festiwal kina niezależnego na świecie
  • ~Janda to KLASA sama w sobie.
    (2019-04-15 15:33)
    Janda jest nie tylko wybitną aktorką . Ma talent do wyrażanie swoich myśli - pisze wspaniałe książki, prowadziła mądry, szczery, inspirujący blog. Tym gorzej dla niej, bo pisowskie miernoty nie znoszą wybitnych i mądrych ludzi. Pisowskie trolle nigdy nie mają nic ciekawego do powiedzenia - pisowski hejt jest błahy,prymitywny i nudny