• ~mkk
    (2014-01-07 11:24)
    Zdradził, zdradził...

    Szpieg szpiegujący pod podwójną przysięgas to zdrajca. Do kwdratu.
    Co by pn Pasikowski mówił...
  • ~EM
    (2014-01-07 12:49)
    Nawet do ZMS u nie nalezałem
    Ale zdrajca to zdrajca
    A w mundurze i po przysiędze

    wstyd pisać że są tacy co go chwalą .
    Wtedy kiedy podejmował decyzję o zdradzie nie mógł jeszcze wiedzieć że powstanie solidarnosc że powstanie Polska
    Wtedy był zdajcą

    Niezależnie od tego co się dzieje w polsce to nasz kraj
    Nie wolno go zdradzać
    Kuklinski to może bohater dla jankesów
    Dla mnie zdrajca
  • ~Edward Gd - Osowa
    (2014-01-07 12:41)
    Ela z 9,16

    nik Kuklinskiego nie prześladuje
    Wystarczy że mu zapewne ( rosjanie ) zapłacili tragedią rodzinną
    Ale zdrajca to zdrajca
    A zdrajca w mundurze po przysiędze to wstrętny zdrajca godzien najwyższego potępienia

    Kowboje niech go chwalą
  • ~Polak
    (2014-01-06 19:12)
    Ten marny człek pracował dla obcego wywiadu, nic dobrego dla Polski nie zrobił,
    pracował dla usa, wiec raczej mówimy o najemniku,

    jak nie był zdrajca tzn ze nie był Polakiem,
  • ~Edward Sopot
    (2014-01-07 10:18)
    Panie Pasikowski
    Wtedy kiedy oficer ! ! ! Kuklinski podjął współpracę nikt nawet nie marzył o wolnej Polsce

    Niestety oficer który składa przysięgę ... zasługuje na szczególne potępienie

    Nikt nie był w stanie przewidzieć co nastąpi za rok , dwa
    Zdrajca ...to ...zdrajca niezależnie od pobudek

    Niech go chwalą jankesi
  • ~ela
    (2014-01-07 09:16)
    Właśnie. Złamał komunistyczna przysięgę, zdradził Breżniewa, Kulikowa, Jaruzelskiego. Stał sie niebezpieczny dla wielu kapusiów PRL-u, bo wszystko o nich wiedział i dlatego jest prześladowany nawet po śmierci.
  • ~F
    (2014-01-07 14:26)
    PAN PŁK.KUKLIŃSKI -składając przysięgę ,a potem sprzedając tajemnice obronności Kraju ,jet podłym zdrajcą-SZPIEGIEM. Jeżeli On jest bohaterem, to oznaczało by,że tysiące żołnierzy służących wiernie POLSCE -( nie ustrojowi ),byli co najmniej przestępcami.Armia nie jest od uprawiania polityki,ma stać na straży bezpieczeństwa KRAJU. P.płk.doświadczył okrutnie los - stracił dwóch Synów ,współczułem Mu jako człowiekowi,nigdy jako oficerowi Sztabu Generalnego .On nas po prostu sprzedał (było dwóch PŁK - Kuklinowski i Kukliński,obaj zdrajcy )
  • ~Wall Street" rządzi!
    (2014-01-07 20:27)
    Zdaniem "The Huffington Post"
  • ~Katol
    (2014-01-07 11:54)
    KUKLINSKI TO BOHATER I PATRIOTA !!OBECNY PREZYDENT OCIĄGA SIE Z NADANIEM MU ODZNACZEN WYSTAWIAJAC SOBIE SWIADECTWO KOLEJNEGO SŁUGUSA MOSKWY OBOK JARUZELSKIEGO , KISZCZAKA I INNYCH RENEGATOW...CHWAŁA BOHATEROM , HANBA ZDRAJCOM POLSKI !!
  • ~Katol
    (2014-01-07 12:02)
    JAK BARDZO JESTESMY SSOWIETYZOWANI SWIADCZY CIAGŁY DYLEMAT KTO BOHATER A KTO ZDRAJCA W KONTEKSCIE KUKLINSKIEGO CZY JARUZELSKIEGO ..CORAZ BARDZIUEJ SIE PRZEKONUJE ZE OKRAGLY STOŁ BYŁ WIELKIM KAMUFLAZEM DLA DLA ELIT Z PZPR-U. PRZED 89 BYŁ TOTALITARYZM JAWNY A TERAZ JEST ZAKAMUFLOWANY !