Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Borys Szyc podglądany na planie filmu o Kantorze [ZDJĘCIA]

15 lutego 2016, 00:15
W Krakowie na Kazimierzu spadł śnieg (choć nie mamy pewności czy aby naturalny)… I dobiegają już końca zdjęcia do fabularnego filmu o Tadeuszu Kantorze o roboczym tytule "Nigdy tu już nie powrócę". Pod reżyserskim okiem Jana Hryniaka powstały ujęcia z okresu stanu wojennego, gdy reżyser wrócił z Nowego Jorku po wyreżyserowaniu spektaklu "Wielopole, Wielopole".
W Krakowie na Kazimierzu spadł śnieg (choć nie mamy pewności czy aby naturalny)… I dobiegają już końca zdjęcia do fabularnego filmu o Tadeuszu Kantorze o roboczym tytule "Nigdy tu już nie powrócę". Pod reżyserskim okiem Jana Hryniaka powstały ujęcia z okresu stanu wojennego, gdy reżyser wrócił z Nowego Jorku po wyreżyserowaniu spektaklu "Wielopole, Wielopole". / PAP / Jacek Bednarczyk
"Nigdy tu już nie powrócę" – pod takim roboczym tytułem w Krakowie powstaje film o Tadeuszu Kantorze. Zobaczcie, jak wygląda praca na planie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
kantor Jan Hryniak Borys Szyc Nigdy tu już nie powrócę film Tadeusz Kantor

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Zygi K.
  2016-10-20 10:20:31
  Kantor, Beksiński, Strzemiński... Niedługo skończą się niezwykle oryginalnym polskim reżyserom życiorysy artystyczne do zapakowania w filmowe kiełbasy. Już niedługo oczekuję filmów o Rubiku albo Wiśniewskim. W roli głównej naturalnie Szyc, Adamczyk albo Stuhr. To geniusze uniwersalni, którzy mogę zagrać wszystko i wszystkich u każdego.
  0
 • loko
  2016-02-16 09:55:58
  Szkoda, że "UMARŁA KLASA" nie doczeka się wersji holograficznej. Nadal jest GENIALNA (wersja I z 1975 roku, w Krzysztoforach).
  0
 • E tam
  2016-02-15 14:45:36
  Szyc jest raczej podobny do Leppera, a nie do Kantora.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama