Epizod zatytułowany "Sherlock i upiorna panna młoda" zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz. Będzie to 7 stycznia. Akcja specjalnego odcinka toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895. Jego scenariusz został napisany przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. Na ekranie – poza Cumberbatchem i Freemanem – pojawią się między innymi: Rupert Graves, Una Stubbs, Louise Brealey i Amanda Abbington. Reżyserem jest Douglas Mackinnon.

Reklama

– Tym razem robimy ogromny krok w przeszłość – aż do wiktoriańskiego Londynu, którego ulice nigdy nie wyglądały tak znakomicie – mówi Steven Moffat. – Dodatkowo kinowa publiczność będzie miała niepowtarzalną okazję zobaczyć 20-minutowy ekskluzywny materiał – wycieczkę po Baker Street 221B ze współscenarzystą i producentem wykonawczym Stevenem Moffatem, a także making of z planu filmowego z udziałem Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana.

Bilety na specjalny pokaz filmu "Sherlock i upiorna panna młoda" będą dostępne pod koniec roku. Więcej szczegółów pojawi się już wkrótce na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku "Sherlock w kinach".

Reklama