Aktor zagrał w "Rekinado 3" i jego zdaniem nie tylko powstanie "Rekinado 4", ale i kolejne sequele. – Będzie pewnie z 10 "Rekinado" – komentuje David Hasselhoff.To pewien fenomen, bo dzieciaki, poniżej 13-14 lat są naprawdę przerażeni tą opowieścią, dla starszych, między 14 a 20 rokiem życia, to po prostu głupia szmira, której nie będą oglądać, a wszyscy od 20 do 40 lat zrozumieją, na czym polega żart i będą oglądać, żeby sprawdzić, jak koszmarnie niedobry to film.

Reklama

Hasselhoff dodał, że jeśli tylko będzie miał czas, wystąpi w "Rekinado 4". Premierę trzeciej odsłony kultowej serii "Rekinado" zapowiedziano na 22 lipca. Tym razem rekiny nie zaatakują jednego miasta, lecz kilka. Akcja rozgrywać będzie się na Wschodnim Wybrzeżu, między Waszyngtonem a Orlando na Florydzie. Oczywiście uratować kraj przez zagładą mogą tylko Fin (Ian Ziering) i April (Tara Reid). Do kolejnej odsłony kultowego filmu klasy B wraca także Cassie Scerbo jako Nova Clarke, ponadto udział potwierdzili Mark Cuban i Ann Coulter, którzy zagrają odpowiednio prezydenta i wiceprezydent Stanów Zjednoczonych.

David Hasselhoff wciela się w ojca Fina. Aktorski dorobek Hasselhoffa wieńczy udział w serialu "Newsreaders". Jego ostatni album to "This Time Around" z 2012 roku.