Na początku lutego media obiegła informacja, że scenariusz produkcji przewiduje "czarny charakter w stylu Bryana Cranstona". Pisano wówczas, że to sam Cranston ma się pojawić na ekranie. Najnowsze doniesienia z Hollywood całkowicie ignorują te pogłoski, sugerują za to, że załoga USS Enterprise będzie miała zmierzyć się z Klingonami.

Reklama

Scenariusz "Star Trek 3" pisze Simon Pegg z pomocą Douga Junga. Za reżyserię odpowiada Justin Lin. W obsadzie ponownie znajdą się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura) oraz Simon Pegg (Scotty). Obraz ma trafić do kin 8 lipca 2016 roku.

Fani "Star Treku" wiedzą, że na ten rok przypada 50. rocznica kultowego, oryginalnego serialu, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 8 września 1966 roku. Nowa seria kinowych "Star Treków" zagościła na ekranach w 2009 roku. W 2013 do kin wszedł "W ciemność. Star Trek".

Elbę tej wiosny będziemy mogli dość często oglądać na naszych ekranach, w tym w filmach "Gunman: Odkupienie" i "Avengers: Czas Ultrona". Niedawno ukończył zdjęcia do "Beasts of No Nation" Cary'ego Fukunagi. Obecnie pracuje na planie nowej odsłony serialu "Luther".