Najnowszym projektem ambitnej Madonny będzie ekranizacja popularnej amerykańskiej powieści "The Impossible Lives of Greta Wells" – historii młodej kobiety, która po stracie ukochanego brata-bliźniaka popada w depresję. Zalecona przez psychiatrę terapia elektrowstrząsami przenosi bohaterkę... w przeszłość. Dzięki podróżom w czasie tytułowa Greta Walls dostaje szansę pokierowania swoim życiem zupełnie inaczej.

Reklama

Autor książki Andrew Sean Greer zdradził podczas najnowszego wywiadu, że gwiazda osobiście zadzwoniła do niego z propozycją przeniesienia jego opowieści na duży ekran. – Byłem zaskoczony, że telefon wykonała sama – mówi pisarz. – Kilka innych osób interesowało się już moją książką, ale zawsze rozmawiali ze mną przez swoich asystentów – dodaje.

Madonna ma film wyprodukować i wyreżyserować. Po drugiej stronie kamery stanie po raz trzeci. Dwie poprzednie próby ("Mądrość i seks" i "W.E.") nie należały do specjalnie udanych – chłodno przyjęte przez krytyków i widzów, okazały się klapami finansowymi.