Porzucić karmienie kur, by zostać premierem? Mamy ZWIASTUN "Polityki" Patryka Vegi

| Aktualizacja:

Jedni mówią o nowym "Uchu Prezesa", inni o tym, że jest to kontrowersyjna satyra na rządzących. Patryk Vega nazwisk nie używa, ale i tak wiadomo, kto jest kim. Oto zwiastun jego filmu.

wróć do artykułu
  • ~Kto płaci
    (2019-08-09 14:20)
    Patryk Krzemieniecki vel Vega może trafić na wysypisko śmieci. Ale to jego wola albo wola pracodawcy.
  • ~mruk
    (2019-08-09 09:41)
    Czy karmienie kur jest czymś złym?Dlaczego ciągle obraża się ludzi ze wsi.Dlaczego ludzie ze wsi są często jak czytam pośmiewiskiem.Nie mieszkają na śmietniku-mają piękne domy,gospodarstwa,a obecnie maszyny to elektronika i trzeba na tym się znać.W czym jest gorszy ,,ten co karmi kury od tego miastowego.Zapomina się ,że ten ,,hrabia z miasta zależny jest od tego ,,co karmi kury.Aby tylko opluć-znieważyć-wyśmiać.
  • ~zjs
    (2019-08-09 10:11)
    Zwiastun filmu i plakat -odpychające. Tania błazenada. Koszmarny kicz. Pewno to będzie najgorszy film roku.
  • ~^∆^
    (2019-08-09 10:24)
    POlityka — czyli: jak w biały dzień POnownie nabić sobie kabzę, wyciągając kasę z kieszeni totalnych lemingów dzięki odruchowi Pawłowa, wywołanego antyPiSowym bodźcem :)
  • ~maxio
    (2019-08-09 10:03)
    POstkomuna na Sybir niech wyjedzie! POtokom UB, SB, KGB nie ma miejsca w demokratycznej Polsce! To Oni doprowadzili, że Polacy mimo ciężkiej pracy byli pozbawieni życia na cywilizowanym poziomie! Polacy ciągle muszą płacić za PRL, Okrągły Stół i uwłaszczenie się Postkomuny, za błędy Balcerowicza, zdradę Tuska itd. …!!!
  • ~Groblin
    (2019-08-09 10:42)
    To propaganda w pigułce, spot wyborczy kur PRL Bis.
  • ~jaja
    (2019-08-09 15:49)
    Kolejny gniot dla przygłupów z Po?
  • ~Groblin NH
    (2019-08-09 10:38)
    PEŁO gra PIS ale wiocha elyty szumowin z art PRL.
  • ~Jarosław Tupolewitz
    (2019-08-09 10:05)
    A może tu chodzi o zdziwienie. Jak można porzucić karmienie kur, by zostać premierem. Ja bym tak nie zrobił.
  • ~dobre
    (2019-08-09 14:52)
    skąd Dżerosław miałby wiedzieć ile co kosztuje, jak on ostatnio osobiście zakupy robił na potrzeby kampanii wyborczej w 2007 roku?
  • ~xyz
    (2019-08-09 13:18)
    Obraz Nienawisci - ale i wszystko wolno
  • ~Tadeusz
    (2019-08-09 19:26)
    W KINACH BĘDĄ TŁUMY. i nic pisowskie trole nie poradzicie na to :) :) :) Placz, zgrzytanie zębami i stolce oddawane na orlenie w pisuarze z nerwów już nic tu nie pomogą :) :) :)
  • ~Ela
    (2019-08-09 18:48)
    Przygłupy to są w PIS. Miło? Nie oceniaj po sobie
  • ~brzeszczot
    (2019-08-09 13:16)
    Jeszcze trzeba uwzględnić umiejętność lepienia szopek krakowskich jako niezbędnik do bycia premierem wolski i nie tylko kury ale i kaczki z dorodnym kaczorem wygrywającym wystawy rolnicze w powiecie .
  • ~mistrz joda
    (2019-08-09 14:01)
    Dla gw i tvn atystokracja kultury jak lis dziennikarstwa
  • ~bertsi
    (2019-08-09 16:05)
    Piast Kołodziej też nie podobał się "elycie"
  • ~Jarvee
    (2019-08-09 18:41)
    A skąd tu tylu inteligentnych inaczej?
  • ~goj
    (2019-08-09 19:57)
    krzemienieci -gniot
  • ~ketom
    (2019-08-09 19:55)
    To jest filmowa "zaraza"!
  • ~Pół-panek Kriss
    (2019-08-10 09:14)
    Dzięki TAKI LEWACKIM Oszołom ,udającym ,,reżysera" ,jak i tzw ,,AKTORZYNY jednej roli Ferdynand Kiepski". Nie oglądam tzw ,,filmów Polskich" ,bo są PROPAGANDOWE GNIOTY.

Może zainteresować Cię też: