Film został wyprodukowany przez słynne studio A24. Tytułową rolę gra nagrodzona w Wenecji Cailee Spaeny ("Civil War", "Obcy. Romulus"), a partneruje jej Jacob Elordi ("Euforia", "Saltburn") jako Elvis.

Perspektywa Priscilli

Zawsze w filmach najbardziej podobało mi się to, że możesz poczuć się, jakbyś całkowicie zanurzał się w czyimś świecie- mówi Sofia Coppola -a równocześnie zauważasz motywy,z którymi możesz się identyfikować, jak również rzeczy, które cię zaskakują lub rozstrajają. Takie filmy zawsze chciałam robić. Chciałam, żeby widzowie w 100 procentach poczuli się tak, jakby byli na miejscu Priscilli. Ale zależało mi także na tym, aby taktownie pokazać doświadczenia portretowanych postaci – na przykład rodziców Priscilli, którzy moim zdaniem musieli być bardzo rozdarci między potrzebą chronienia własnej córki a pozwolenia jej, aby słuchała głosu swego serca. Najważniejsze było dla mnie jednak to, aby film w każdej minucie oddawał prawdę perspektywie Priscilli.

Reklama

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę…

Reklama

Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.

"Priscilla". Gdzie oglądać?

Film można oglądać na platformach: Premiery Canal+, Rakuten TV, Polsat Box Go,Playnow.pl, Player, Cineman, TVP VOD, Mojeekino, E-Kino Pod Baranami, Nowe Horyzonty, Orange, Vectra, VOD Warszawa, Megogo.

Trwa ładowanie wpisu