W nowym sezonie do szeregów The Seven dołączą dwie zupełnie nowe superbohaterki.

Nowe bohaterki "The Boys"

Co wiemy o Sister Sage graną przez Susan Heyward? Sage jest najmądrzejszą osobą na świecie. Jednak irytuję ją to, że przez to, że jest Afroamerykanką, nikt jej nie słucha. Jest lekceważona pomimo jej niezwykłej mądrości - zdradza showrunner i producent wykonawczy Eric Kripke.

Reklama

Kolejnym potężnym wzmocnieniem The Seven jest Firecracker, grana przez Valorie Curry. Prawdziwą supermocą Firecracker jest jej inteligencja emocjonalna i umiejętność czytania ludzi, oraz to, że może krzesać ogień pstryknięciem palca – niczym zapalniczką Zippo. Jest także doskonałą wojowniczką - wyznaje Curry. Podobnie jak Sister Sage, Firecracker łączy więź z Homelanderem, lecz ma ona bardziej matczyny charakter. Jej relacja z Homelanderem jest bardzo jednostronna, przez co stara się wykorzystać swoją wiedzę i supermoc do tego, by lepiej go zrozumieć - dodaje aktorka.

Co się wydarzy w 4. sezonie "The Boys"?

Reklama

W nowym sezonie "The Boys" świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, stracił syna Bekki oraz stanowisko lidera Boysów. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

Kiedy premiera 4. sezonu "The Boys"?

Czwarty sezon serialu "The Boys" zadebiutuje na całym świecie w czwartek 13 czerwca. Tego dnia na platformie Amazon Prime Video swoją premierę będą miały trzy pierwsze odcinki sezonu.

Kolejne odcinki będą ukazywać się co tydzień, aż do wielkiego finału sezonu 18 lipca. Sezon liczy łącznie 8 odcinków.

Trwa ładowanie wpisu