SkyShowtime to jedyny na polskim rynku serwis posiadający w ofercie seriale od Paramount, NBCUniversal i Sky Studios. Ale nie tylko o nowe seriale chodzi.

Filmy o legendach sportu

Wśród nowości znajdzie się między innymi nowy film dokumentalny SkyShowtime Original "Schmeichel". Tą koprodukcją SkyShowtime poszerza swoją ofertę dokumentalną o kolejną pozycję. Legenda piłki nożnej – duński bramkarz polskiego pochodzenia Peter Schmeichel jest najbardziej utytułowanym bramkarzem w historii Premier League i jednym z najwybitniejszych bramkarzy w historii. Członek reprezentacji Danii, z którym drużyna wygrała Mistrzostwa Europy w 1992 roku, a następnie opoka Manchesteru United w czasach ich złotej ery pod wodzą Sir Alexa Fergusona. Film dokumentalny "Schmeichel" ma być "niesamowitą rodzinna opowieścią o sukcesie, porażce i odkupieniu, która dokumentuje wzloty i upadki podczas zdumiewającej 22-letniej kariery piłkarza".

Reklama

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

"Klitschko: More Than a Fight" w reżyserii uznanego filmowca, Kevina Macdonalda, oferuje widzom SkyShowtime unikalny wgląd w życie i karierę byłego mistrza świata w boksie wagi ciężkiej, Witalija Kliczki, oraz jego brata Władimira, którzy wspólnie dominowali w tym sporcie przez ponad dekadę. Ten pełnometrażowy film dokumentalny przedstawia drogę Witalija z ringu do kariery polityka, a ostatecznie – dowódcy obrony stolicy Ukrainy.

Nowe seriale z gwiazdami Hollywood

Nowy serial, który dostępny będzie na wyłączność, to "Dzień szakala" – 10-odcinkowa adaptacja oparta na przełomowej powieści Fredericka Forsytha i późniejszym nagradzanym filmie z 1973 roku wytwórni Universal Pictures. W tej współczesnej odsłonie kultowego thrillera zobaczymy zdobywcę Oscara, a także nagród Tony i BAFTA, Eddiego Redmayne'a, który zagra Szakala – niezrównanego i nieuchwytnego zabójcę. Na ekranie zobaczymy również Lashanę Lynch jako Biancę, ścigającą go po całym świecie nieustępliwą agentkę MI6, a także Úrsulę Corberó, gwiazdę światowego hitu "Dom z papieru". Zobaczymy ją w roli Nurii, która staje się bliska Szakalowi i jest całkowicie nieświadoma, kim on tak naprawdę jest.

Portfolio nominowanego do Oscara scenarzysty Taylora Sheridana poszerzy "Landman" – współczesna opowieść o poszukiwaniu szczęścia w świecie platform wiertniczych. Serial, w którym zobaczymy nagrodzonego Oscarem Billy'ego Boba Thorntona oraz zdobywczynię Złotego Globu Demi Moore, będzie dostępny w serwisie SkyShowtime jeszcze w tym roku.

Inne tytuły na wyłączność, które pojawią się w serwisie, to m.in. "The Donovans" – 10-odcinkowy dramat luźno oparty na przebojowym serialu "Ray Donovan". Serial napisany został przez twórcę hitu "Top Boy", Ronana Bennetta. Guy Ritchie dołączył do tego projektu jako reżyser i producent wykonawczy.

Seriale z Hiszpanii i Polski

Do oferty produkcji oryginalnych SkyShowtime dołączą także seriale hiszpańskie: "Las Pelotaris 1926" oraz "Mamen Mayo". Dla publiczności z Polski serwis przygotowuje ogłoszony niedawno serial "Śleboda", do którego zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu. Będzie to pierwsza lokalnie zamówiona produkcja oryginalna SkyShowtime stworzona dla polskiej publiczności. W rolach głównych wystąpią: Maria Dębska, Maciej Musiał i Piotr Pacek

Nowe produkcje uzupełnią ofertę seriali oryginalnych, które z sukcesem pojawiły się w serwisie od czasu jego startu w 2023 r., m.in. "Bosé", "Codename: Annika", "Fleeting Lies" ("Mentiras Pasajeras"), "Los Enviados", "Poker Face", "The Curse", "The Invisible Ladies" ("Las Invisibles"), "Veronika", "Warszawianka" i "Zwycięzca" ("Víťaz").

Nowe sezony popularnych seriali

Użytkownicy SkyShowtime mogą również spodziewać się ulubionych, powracających propozycji, które będą dostępne w serwisie na wyłączność: "Frasier" (S2), "Funny Woman" (S2), "Poker Face" (S2), "Tulsa King" (S2), "Lioness" (S2) i dzieło Taylora Sheridana, "Yellowstone" (S5B).

Kinowe hity prosto z wielkiego ekranu

SkyShowtime wzbogaci również swoją imponującą listę kasowych przebojów dzięki doskonałej selekcji filmów kinowych, które pojawią się na platformie, w tym: "Bob Marley: One Love", musical "Wredne dziewczyny",animacja "Wyfrunięci" i nominowane do Oscara w kategorii najlepszy film "Przesilenie zimowe".

Dokładne daty premier wszystkich produkcji zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Cieszymy się możliwością podzielenia się z widzami tak różnorodnym portfolio produkcji oryginalnych, seriali na wyłączność i hitów kinowych, które pojawią się w naszym serwisie w tym i kolejnym roku. W SkyShowtime nadal oferujemy naszym użytkownikom dostęp do tego, co najlepsze w Hollywood – do gwiazdorsko obsadzonych tytułów, takich jak "Landman", "Dzień Szakala", a także nowych sezonów ulubionych seriali, takich jak "Yellowstone" czy "Frasier". Z dumą ogłaszamy również premiery nowych seriali oryginalnych SkyShowtime: "Las Pelotaris 1926", "Mamen Mayo" i dokumentu "Schmeichel", poprzez które jeszcze bardziej angażujemy się w dostarczanie najwyższej jakości lokalnej i międzynarodowej rozrywki naszym subskrybentom w całej Europie - powiedział CEO SkyShowtime, Monty Sarhan.

Oferta rozrywkowa SkyShowtime przygotowywana dla naszych widzów jest coraz bardziej atrakcyjna, a w przyszłym roku będzie jeszcze bardziej obszerna i lepsza. Szczególnie dumni jesteśmy z pierwszej lokalnej produkcji SkyShowtime Original tworzonej dla polskich widzów – "Ślebody", do której niedawno ogłosiliśmy pierwszoplanową obsadę. Od powracających hitów, takich jak "Lioness", "Tulsa King" czy "Poker Face", po tytuły nagrodzone Oscarem, takie jak "Przesilenie zimowe" czy nadchodzący dokument "Klitschko: More Than a Fight", każdy z naszych widzów znajdzie coś dla siebie - dodał Kai Finke, Chief Content Officer w SkyShowtime.