Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce nabyła prawa do emisji jednego z największych hitów małego ekranu ostatnich lat, chwalonego powszechnie serialu "Yellowstone" z Kevinem Costnerem w roli głównej.

To będzie pierwsza w Polsce premiera hitu w naziemnej telewizji, który swoją popularność zdobył za pośrednictwem streamingu.

O czym jest serial "Yellowstone"?

Reklama

"Yellowstone" to epicka saga stworzona przez Taylora Sheridana z Kevinem Costnerem w roli Johna Duttona – głowy rodziny i właściciela największego rancza w USA. Mężczyzna zmaga się z licznymi wyzwaniami, by ochronić swoją ziemię przed bezwzględnymi deweloperami, lokalnymi politykami i rywalizującymi ranczerami.

Serial zyskał już ogromną międzynarodową popularność, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i krytyków za swoją autentyczność, dynamiczną fabułę i znakomitą grę aktorską. Ten fascynujący dramat, wielokrotnie nagradzany, to nie tylko opowieść o walce o wpływy, ale również o skomplikowanych relacjach rodzinnych i politycznych intrygach.

Kiedy premiera "Yellowstone" w TVN?

Reklama

Premiera pierwszego sezonu "Yellowstone" odbędzie się 1 lipca roku o godzinie 20:50 na antenie TVN. Nowe odcinki emitowane będą co tydzień, w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Trwa ładowanie wpisu