"Ludzie mają zapie*****ć za miskę ryżu". Premier Morawiecki też będzie w "Polityce" Patryka Vegi [WIDEO]

| Aktualizacja:

Tym razem Patryk Vega zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego. I pokazał fragment filmu ze słynnym cytatem. 

wróć do artykułu
  • ~robertinho
    (2019-06-19 22:11)
    Morawiecki ma zbyt silną pozycję którą budował od długiego czasu żeby jakaś scena z filmu mogła jej zagrozić !
  • ~Tomasz
    (2019-06-19 22:09)
    Serial "ucho prezesa" też chciał zdyskredytować PIS i jakoś na nim nie stracili. Jak ktoś uważa że film Vegi coś zdziała to jest w błędzie.
  • ~gigant - 206cm
    (2019-06-19 22:04)
    Pozycja Morawieckiego jest tak mocna że opozycja i jej wierni fani próbują go podgryźć z każdej strony. Żenada ! To i tak nic nie da !
  • ~Dawidos
    (2019-06-19 22:01)
    A może osoby popierające opozycje zamiast się cieszyć z filmu atakującego PIS zaproponowałaby film o tym co dobrego zrobiła PO ?? Chyba nie byłoby materiału xD
  • ~Sam Marcin Prokop
    (2019-06-19 21:58)
    Morawiecki jest bardzo dobrym premierem i nie potrafię zrozumieć wiecznego atakowania go przez opozycję. Mogliby dać mu spokój i dać mu skupić się na pracy.
  • ~kusoc
    (2019-06-19 21:46)
    Seria ataków na premiera trwa jak widzę? Co jeszcze? Obawiam się, że wyobraźnia opozycji nie ma granic.
  • ~smyk
    (2019-06-19 21:45)
    Żenujący jest poziom ataków na premiera. Wstyd.
  • ~Waldi##
    (2019-06-19 21:44)
    Widzę, że kolejna osoba nie związana z polityką próbuje pomóc opozycji. Pomoc dla złodziei i nieudaczników powinna być zakazana. A tak w sumie to ona i tak nic nie zmienia.
  • ~lineusz
    (2019-06-19 21:44)
    Lepiej jakby pan Vega film zrobił o mafii vatowskiej, która za poprzednich rządów miała się jak pączek w maśle. Czepianie się Morawieckiego, najlepszego premiera jakiego Polska miała, to nędzna desperacja jest. Wiedzą, że nie mają szans z PiSem i z Morawieckim.
  • ~pestka
    (2019-06-19 21:40)
    Poziom tzw walki politycznej stał się absurdalny w wykonaniu opozycji. Serio myślą, że jakaś fabułka Vegi zaszkodzi komuś takiemu jak premier Morawiecki?
  • ~Zielu
    (2019-06-19 21:33)
    Wskaźniki zaufania społecznego pokazują że Morawiecki jest na górze tego notowania, żadne filmiki nie są mu straszne. Musi robić swoje i nie oglądać się na hejterów.
  • ~biniu550
    (2019-06-19 21:29)
    Przecież nikt nie bierze filmów Vegi na poważnie, zawsze jest tak samo - dużo szumu i kontrowersji a film oparty na bluzgach i seksie. Nie warto nawet o tym czytać...
  • ~Niepoważni
    (2019-06-19 21:26)
    Poparcie się zdobywa lub traci przez swoje dokonania na rzecz obywateli a nie na podstawie najniższych lotów filmów. Niech opozycja lepiej się weźmie za prawdziwą politykę a nie liczy na dobry wynik wyborczy po filmie xD
  • ~1885r
    (2019-06-19 21:22)
    Kolejne ataki na premiera w celu obniżenia notowań PIS... Czy ich przeciwnicy nie zauważyli po kilku próbach że to nic nie daje ????
  • ~Prezes01
    (2019-06-19 21:20)
    Mogą nawet całą sagę filmów przeciw PISowi nagrać a PIS i tak wygra wybory na jesieni bo nawet nie ma przeciwnika z którym mogliby przegrać !
  • ~grass
    (2019-06-19 21:18)
    Reżyser w służbie partii? Nowy pomysł na walkę z premierem? Smutno się czyta takie wiadomości. Mamy świetnego premiera który bardzo dużo dobrego robi dla kraju a te ataki na niego są zwyczajnie oydne
  • ~Szeregowy
    (2019-06-19 21:15)
    W tym całym cytacie nie pasuje np. fakt że Morawiecki w dużej skali podwyższa płacę minimalną, więc raczej nie ma opcji żeby tak myślał.
  • ~Riczard
    (2019-06-19 21:12)
    A może by tak zrobić film o Amber Gold i innych złodziejskich akcjach PO ? Z pewnością wiele osób chętnie by to zobaczyła !
  • ~mardi
    (2019-06-19 21:05)
    Ciąg dalsz zmasowanego ataku na premiera Morawieckiego. Im większe poparcie dla niegow społeczeńtwie, tym ostrzejsze ataki. Widać opozycja strasznie się boi
  • ~PO-KO do de
    (2019-06-19 18:09)
    Reżyserka o inicjałach - nomen omen - AH też ulepiła jakiegoś gniota o politykach. Pamięta to to jeszcze ktoś?

Może zainteresować Cię też: