Eryk Lubos: Wkurza mnie głupota i propaganda sukcesu [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Biedni studenci siedzą w tych szkołach aktorskich, potem idą w świat i dostają łomot. Nie wiedzą, co ze sobą zrobić, chodzą, proszą o role. Ja ćwiczyłem, bo nie chciałem być aktorem artystycznym. Naoglądałem się takich osób, a dziś pytam: „Gdzie oni są?” - mówi w rozmowie z dziennik.pl Eryk Lubos, którego niebawem polscy widzowie zobaczą na ekranach kin w filmie "Underdog".

wróć do artykułu
  • ~Albin
    (2018-12-17 20:28)
    Troche podobny do rudego ksiecia angielskiego - powinien grac role jego sobowtora; to napewno sukes by przyszedl szybko. Radzilbym jednak zalozyc inna czapke, bo w niej wyglada niemal jak chlopak roztropek z zapadlej wsi - ale jeszcze nie "cowboy", bo nie widze konia i krow obok - a szkoda. Ze wzgledu na kolor zarostu moglby sie tez chyba zalapac w Brukseli? Ale tu sie moge mylic, bo nie napisano czy mowi w germanskim Sprache.
  • ~ sawa
    (2018-12-17 13:33)
    wyjedz na dziki zachod moze cie wezma na sprzatacza
  • ~qq
    (2018-12-17 11:12)
    ani to aparycji, ani głosu, ani dykcji, ani wdzięku, ani techniki... kto to jest?
  • ~Uff-o!
    (2018-12-17 10:54)
    ło jejku! Facet uważa się za dwa razy głupszego od swojego psa i jeszcze z dumą chwali się tym w necie! No to trzeba mieć "odwagę"!
  • ~artystycne sanse nie wystarcajo bo stuka wymaga wiele
    (2018-12-17 06:49)
    robilem z takim jednym aktorem, mial zaciencie artystycne, nawet jak zamiatal to milo bylo skonstaktowac a i robota zawse wymagala dopiescenia, bo niby artystycnie to robil ale bez efekta,bo zamiatanioe zamiataniu nieruwne. Gadal bez umiaru bo gatke mial niezruwnano krasomuwco ale boss wymagal roboty co sie rozkladala na calo brygade i zeby nie nase aceptacje i podejscie do kultury wylecial by na zbity no ten i wrucil bez grodsa pzy dusy, ot i takie artystycne podejscie, bo ani jenzyka chociazby be cy me a tu nic, zadnego fachu nipodrencnech umiejentnosci. talent byl ale sanse artystycne sie odwlekly i tera co po zostalo ? No , po wiecta co ?
  • ~ant
    (2018-12-17 00:00)
    Cienki bolku!!! Nie widzisz ofert pracy w np. MPK,w hutach , w budownictwie w handlu w usługach, nie umiesz czytać cieniasu???
  • ~kolejny od POuczeń
    (2018-12-16 21:11)
    a on jakie ma uszy i nos. Widać że rudy to wszystko wyjaśnia.
  • ~vktu4
    (2018-12-16 17:02)
    serio? a poprzednio rządzący nie trąbili sukcesu? jakoś pamięć działa wybiórczo...
  • ~Ajrnek
    (2018-12-16 13:27)
    Przeciętny aktorzyna z nieprzeciętna facjatą i tylko dzięki takiej mordzie robi karierę.
  • ~Marzena z Ząbek
    (2018-12-16 11:11)
    Czy to kodowiec? Jerzeli tak już nie lubie dziada i filma nie obejże!
  • ~morgana
    (2018-12-16 11:09)
    A ja dziękuję Opatrzności, że jest tak wspaniały Aktor jak Pan Eryk Lubos! I tak wszechstronny. Wyrazy szacunku Panie Eryku!!!
  • ~mkk
    (2018-12-16 10:55)
    Jakiś maglarsko-bazarowy ziomal? Upadek sztuki aktorskiej: Sa aktorzy twierdzący, że "Tylko Słowo" i je cyzelują. Są aktorzy twierdzący "Tylko akcja" i się napinają. Szkoda, że coraz mniej takich, którzy mówią "Myśl!" Bo to za trudne

Może zainteresować Cię też: