Sekstaśmę z Jennifer Lopez chce sprzedać jej pierwszy mąż – kelner Ojani Noa (z którym wytrzymała tylko rok i który najwyraźniej chce zarobić na dawnej małżonce). To film z podróży poślubnej pary w 1997 roku. Przez kilka lat prawnikom J.Lo udawało się blokować jej publikację, ale biznesowy wspólnik eks-małżonka znalazł lukę w prawie, które pozwolą im na legalne upublicznienie kontrowersyjnych nagrań. Jak pisze magazyn "In Touch", Ed Meyer i Ojani Noa zapewniają, że niedługo film z erotycznymi wyczynami gwiazdy muzyki i kina będzie można zobaczyć na DVD oraz VOD.

Reklama

Jennifer Lopez, która ostatnio została wybrana przez ONZ na pierwszą w historii rzeczniczką kobiet na świecie, ma więc spory kłopot. Tym bardziej, że za chwilę ma się rozpocząć seria jej głośno reklamowanych występów w Las Vegas.

Słynne sekstaśmy, które wstrząsnęły Hollywood:

Pamela Anderson
Filmik z gwiazdą "Słonecznego patrolu" i perkusistą Motley Crue – Tommym Lee w roli głównej w 1995 roku zapoczątkował modę na gwiazdorskie sekstaśmy. Ale też wywołał z największych skandali w historii Hollywood.

Paris Hilton
Na jednej z najgłośniejszych sekstaśm w historii (2003 rok) spadkobierczyni hotelarskiej fortuny, najsłynniejsza na świecie celebrytka i kolekcjonerka Złotych Malin zabawia się ze swoim ówczesnym chłopakiem, Rickiem Salomonem.

Reklama

Rob Lowe
Sekstaśma Roba Lowe'a w 1988 roku zahamowała karierę gwiazdora. Oburzenie wywołał przede wszystkim fakt, że jedna z dwóch dziewczyn w jego łóżku była nieletnia.

Reklama

Kim Kardashian
Posiadaczka ogromnej pupy i (być może) przyszła amerykańska Pierwsza Dama stała się gwiazdą właśnie dzięki upublicznieniu jej łóżkowej przygody z piosenkarzem R&B Rayem J w 2007 roku.

Marilyn Monroe
Sex taśma mityczna, o której krążą legendy, bo ma pokazywać Marilyn w łóżku z braćmi Kennedy – Johnem i Robertem. Widział ją tylko William Castleberry, który zapewnia o jej autentyczności i chce dobrze sprzedać.