Superprodukcja zarobiła w weekend 26 milionów dolarów. Całkowity dochód obrazu to już 201 milionów. W rolach głównych występują: Chris Evans, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Samuel L. Jackson, Robert Redford, Frank Grillo, Anthony Mackie i Cobie Smulders.

Reklama

Pierwsza nowość tego tygodnia to obraz "Niebo istnieje... naprawdę". Bohaterem obrazu jest Todd Burpo (Greg Kinnear), którego syn (Connor Corum) twierdzi, że podczas ciężkiej operacji odwiedził... niebo. Film zarobił 21 miliona dolarów.

Oczko niżej znalazła się kolejna nowość, czyli "Transcendencja" z Johnnym Deppem. Gwiazdor wciela się w naukowca pracującego nad stworzeniem inteligentnego i odczuwającego komputera. Gdy bohater ginie z rak terrorystów, jego żona przenosi jego umysł do maszyny, nad którą ten pracował. W filmie grają także: Rebecca Hall, Paul Bettany i Cillian Murphy.

Ostatnia nowość to komedia "A Haunted House 2". Podobnie jak w pierwszej części Marlon Wayans jako Malcolm dobrze się bawi kosztem producentów horrorów. Obraz zarobił 9 milionów dolarów.

1. "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz" – 26,6 miliona dolarów
2. "Rio 2" – 22,5 miliona dolarów
3. "Niebo istnieje... naprawdę" – 21,5 miliona dolarów
4. "Transcendencja" – 11,2 miliona dolarów
5. "A Haunted House 2" – 9,1 miliona dolarów
6. "Draft Day" – 5,9 miliona dolarów
7. "Niezgodna" – 5,8 miliona dolarów
8. "Oculus" – 5,2 miliona dolarów
9. "Noe: Wybrany przez Boga" – 5 milionów dolarów
10. "God's Not Dead" – 4,8 miliona dolarów