Lerman podobno już w wieku 2 i pół roku wiedział, że chce zostać aktorem... Dwa lata później miał już swojego agenta i brał udział w reklamach. W 2002 roku zagrał u boku Mela Gibsona w "Patriocie". Oprócz tego można było podziwiać go m.in. w takich filmach jak: "Czego pragną kobiety", "Malowany dom" czy "Efekt motyla". Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia.

Reklama

Teraz będzie można zobaczyć Logana Lermana w filmowej adaptacji słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Trzej Muszkieterowie 3D". Aktor wciela się w postać młodego D'Artagnana.

Media

Do obsady filmu trafił jako pierwszy. D'Artagnan to symboliczna postać – chłopak znikąd, któremu udaje się zmienić świat. Kiedy go poznajemy, jest nieco narwany i naiwny. W trakcie całej historii zmienia się w prawdziwego bohatera. To on namawia muszkieterów (Atos, Portos i Aramis) do wzięcia udziału w jeszcze jednej bitwie o ważną sprawę.

D'Artagnan w zamyśle twórców filmu "Trzej muszkieterowie 3D" jest taki sam jak w powieści Dumasa – wysportowany, bystry i potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. "Lerman ma w sobie >>to cośPaul W.S. Anderson.

Do roli w filmie "Trzej muszkieterowie 3D" Lerman przygotowywał się bardzo długo. Ponad 5 miesięcy trwały treningi do scen walki. "Przeszliśmy długie miesiące treningów, żebym wyglądał wiarygodnie w scenach walki na szpady. Także w trakcie zdjęć, każdego dnia udoskonalaliśmy nowe sekwencje walk. Postawiliśmy sobie za cel pokazanie widzom czegoś, czego jeszcze nie widzieli. Pracowaliśmy niezwykle ciężko, żeby ten film wyglądał nieziemsko" – mówi.

"Trzej muszkieterowie 3D" w kinach już 14 października.