Ona, obdarzona słowiańską duszą, on - Brytyjczyk z krwi i kości. Ona pierwszy kontrakt podpisała w wieku 9 lat. Jego filmy zarobiły ponad miliard dolarów. Oboje kochają kino. Ona gra. On reżyseruje. Milla Jovovich i Paul W.S. Anderson znów zrobili kolejny wspólny film.

Reklama

Poznali się w 2002 roku na planie filmu "Resident Evil". Kiedy na jaw wyszedł ich płomienny romans, fora internetowe zawrzały, a nagłówki gazet brzmiały: "Milla Jovovich ma romans z szefem!". Plotki były tym wiarygodniejsze, że kilka lat wcześniej, podczas pracy przy "Piątym elemencie", aktorka uwiodła innego, słynnego reżysera - Luca Bessona.

Przez kilka lat nie brali ślubu, nie wróżono im długiego, szczęśliwego związku. Jednak od 2009 roku Jovovich i Anderson są małżeństwem. Choć unikają rozgłosu, są jedną z najgorętszych par Hollywood.

Każdy ich ruch śledzą plotkarskie gazety, a paparazzi próbują przyłapać ich na zdradzie. Jednak nic z tego, bowiem para chroni swoją prywatność, pokazując się jedynie na oficjalnych imprezach.

"Trzej Muszkieterowie 3D" to ich kolejny wspólny film. Po rolach w serii "Resident Evil", aktorka wciela się w postać przebiegłej i okrutnej Milady De Winter.

ReklamaReklama

Zapytana o pracę z mężem przy "Trzech Muszkieterach 3D", Milla Jovovich mówi: "Uważam, że Paul wynosi tym filmem 3D na wyższy poziom. Dzięki wyobraźni Paula, jego talentowi i umiejętnościom pracy z ekipą filmową to będzie istny kinowy spektakl, prawdziwa jazda bez trzymanki" - mówi aktorka.

"Trzej Muszkieterowie 3D" to oczywiście adaptacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa. Trójka sławnych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis - zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady (Milla Jovovich). Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D'Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy.

W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu (Christoph Waltz) planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym złowroga Milady. Jedynie trzej muszkieterowie, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, są w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią...

"Trzej Muszkieterowie 3D" w kinach od 14 października.