Na ekranie zobaczymy najpiękniejsze zakątki Krakowa oraz Tatry, Góry Stołowe, Zamek w Ogrodzieńcu i ruchome wydmy w Łebie. W Krakowie ekipa będzie pracowała od najbliższej soboty do 18 października. Kamera stanie na Rynku Głównym i sąsiadujących z nim uliczkach, a także przed Teatrem Słowackiego i kilkoma kościołami: Mariackim, Piotra i Pawła, Andrzeja.

Reklama

W polskich lokacjach powstaną ujęcia taneczno-muzyczne, ilustrujące marzenia głównych bohaterów. W scenach tych wezmą udział również Polacy.

Twórcy zdecydowali się zaangażować do współpracy tancerzy z krakowskiego ludowego zespołu tanecznego. Reżyserem filmu jest Shankar Dayal. W głównych rolach występują Karthi Sivakumar i Pranita Subhash. Główny bohater, Kamal, ma stracić dom rodzinny, który leży na terenie wyznaczonym przez rząd pod budowę nowych kopalń. Zrozpaczony mężczyzna podejmuje walkę o swoje dziedzictwo.

Na swojej drodze spotyka sprzymierzeńców oraz miłość swojego życia. Producentem liniowym filmu w Polsce jest Film Polska Productions. Przy realizacji współpracuje Krakowska Komisja Filmowa.

Przypominamy, że w zeszłym roku w Krakowie zrealizowano zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji "Aazaan", która 14 października będzie mieć premierę w Indiach. W 2006 roku w Tatrach powstały ujęcia do "Fanaa" z udziałem Kajol i Aamira Khana.