Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Największe gwiazdy Hollywoodu w jednym filmie-satyrze na... Hollywood. Takie rzeczy to tylko Coenowie

22 lutego 2016, 00:05
Pan Mannix (Josh Brolin) prowadzi hollywoodzkie studio. Nie jest to rzecz łatwa, szczególnie, gdy gwiazdor największej produkcji (George Clooney) zostaje porwany, uwielbiana przez widzów piękność (Scarlett Johansson) spodziewa się nieślubnego dziecka, aktor od westernów (Alden Ehrenreich) wchodzi na salony, dziennikarki (Tilda Swinton) węszą skandale, a żona nie pozwala palić papierosów.
Pan Mannix (Josh Brolin) prowadzi hollywoodzkie studio. Nie jest to rzecz łatwa, szczególnie, gdy gwiazdor największej produkcji (George Clooney) zostaje porwany, uwielbiana przez widzów piękność (Scarlett Johansson) spodziewa się nieślubnego dziecka, aktor od westernów (Alden Ehrenreich) wchodzi na salony, dziennikarki (Tilda Swinton) węszą skandale, a żona nie pozwala palić papierosów. / Universal Pictures
Nowy film braci Coenów "Ave, Cezar!" ma wszystko. Do dobrej zabawy i nie tylko. Przede wszystkim obsadę, która zapiera dech: George Clooney, Tilda Swinton, Josh Brolin, Channing Tatum, Scarlett Johansson, Ralph Fiennes i Frances McDormand.
Reklama
Reklama
Tematy:
film recenzja Tilda Swinton zdjęcia George Clooney premiera Josh Brolin Scarlett Johansson Hail, Caesar! Ave Cezar! braca Coen Alden Ehrenreich

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ~mike
  2016-02-22 14:18:21
  Masakra. Wytrzymałem, ale wiele osób wychodzi w trakcie seansu.
  3
 • grzechu
  2016-02-22 16:27:22
  Uważam, ze naprawdę dobre kino, jeśli ktoś liczy na żarty rodem z polskiego kabaretu to nie ma po co się wybierać. Poza tym przydaje się znajomość angielskiego, bo tłumaczenie w sensie dosłownym ni oddaje czasem tego co słychać z ekranu. Szczerze polecam 8,5/10.
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama