Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

"Mały Książę" przebojem lata we Francji. Zachwyci też Polaków?

30 lipca 2015, 08:00
"Mały Książę" został uznany za najpiękniejszą animację roku 2015 już po premierze na festiwalu w Cannes. – Światowa klasa – pisał wówczas "Indiewire". – To cudnej urody produkcja, która z konfrontacji z oryginałem wychodzi obronną ręką – chwalił "Guardian", a "The Hollywood Reporter" podsumowywał: – Jest po prostu znakomita!
"Mały Książę" został uznany za najpiękniejszą animację roku 2015 już po premierze na festiwalu w Cannes. – Światowa klasa – pisał wówczas "Indiewire". – To cudnej urody produkcja, która z konfrontacji z oryginałem wychodzi obronną ręką – chwalił "Guardian", a "The Hollywood Reporter" podsumowywał: – Jest po prostu znakomita! / YouTube
Kinowym przebojem roku okrzyknięto we Francji ekranizację "Małego Księcia". Ale nie braknie też słów krytyki pod adresem jego amerykańskich realizatorów.
Reklama
Reklama
Tematy:
Kung Fu Panda Mark Osborne zdjęcia Antoine de Saint-Exupery recenzja Cannes Mały Książę Robert Więckiewicz

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • AnBer
    2015-08-08 13:56:18
    Zapowiada się świetny film animowany. Wreszcie coś ciekawszego niż Minionki i popłuczyny po Madagaskarze. Uwielbiam tę książkę i na pewno pójdę na film. Jeszcze żeby się udało zdobyć plakat filmowy to by było super :D Książki filmowe też bardzo mi się podobają, szczególnie ta dla najmłodszych, bo niełatwo opowiedzieć dzieciakom historię Małego Księcia. Taki wstęp do późniejszej lektury to super pomysł.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama