To będą niezapomniane wakacje. Przynajmniej dla tych, którzy zdołają je… przeżyć. W "Summer Camp" atak zabójczego wirusa zmienia wakacyjny obóz w prawdziwe piekło na ziemi. Oto troje wychowawców kolonijnych z USA przylatuje do Hiszpanii na obóz językowy. Zamiast wypoczynku i łatwych pieniędzy, czeka ich desperacka walka o przetrwanie. A wszystko przez wirus, który zamienia ludzi w krwiożercze monstra. Kiedy choroba infekuje kolejne ofiary, a dawni przyjaciele stają się bezwzględnymi wrogami, przeżyć zdołają tylko nieliczni. Ci, którzy siłą, przebiegłością i okrucieństwem przewyższą stworzone przez wirus potwory.

Reklama

Kto za tym stoi? Specjaliście od straszenia – twórcy "Obecności", "Annabelle" i cyklu "[REC]", który rozsławił na świecie hiszpańskie kino grozy. W obsadzie filmu znalazły się zaś gwiazdy obrazów "Naznaczony" i "Project Lazarus" oraz telewizyjnej wersji hitu "Zombieland".

Pierwsze recenzje "Summer Camp" są pozytywne. – Wciąga od pierwszych minut – pisał o filmie serwis Ukhorrorscene.com, wstawiając wysoką notę 9/10. – Mroczny, przerażający i pełny niespodzianek. Rozrywka w najczystszej postaci – to opinia recenzenta "Scream Magazine". – Zaskakuje na każdym kroku – zapewnia Twitch.com, a popularny Joblo.com widzi w filmie połączenie "28 dni później" i "[REC]" oraz każe przygotować się na "konkretną jazdę"!

Kino Świat