Reklama
Reklama
Reklama

Złote Globy 2015 dla najlepszych! Oto laureaci prestiżowych nagród [ZDJĘCIA]

Gala Złotych Globów 2015 za nami. Tym razem nie było zdecydowanego zwycięzcy. Nagrodami obdzielono niemal wszystkie filmy. Niestety, poza "Idą". Statuetkę w kategorii "najlepszy film nieanglojezyczny" zdobył bowiem rosyjski obraz "Lewiatan".
Reklama
Reklama
Tematy:
Michael Keaton Lewiatan Kevin Spacey Amy Adams George Clooney John Legend Patricia Arquette Eddie Redmayne Ju­lian­ne Moore Billy Bob Thornton Boyhood Złote Globy 2015 The Affair The Grand Budapest Hotel Matt Bomer Jak wytresować smoka 2 Maggie Gyllenhaal Joanne Froggatt Richard Linklater
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • dla najlepszych!!!
  2015-01-14 22:28
  dlatego Idy zabrakło wśród nagrodzonych. Specjalnie ten film obejrzałem i nie powiem jest dobry ale nie wybitny i Oskara też nie dostanie. Podzieli los " W ciemności".
  0
  zgłoś
 • jire223
  2015-01-12 22:38
  i co...? i nic. Miałem idę zapisaną na dekoderze ale bez obejrzenia kasuję i nie żałuję decyzji. film musi byc pretensjonalny i posiadać wykładnie zrozumialą tylko dla poLACZKÓW, skoro międzynarodowe gremium go olało...
  0
  zgłoś
 • bonzo
  2015-01-12 13:32
  A jajajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj !!! Co to się POrobiło.
  Brawo szanowne jury gali Złotych Globów !!!
  Pokazaliście durnym polaczkom którzy nazywają siebie artystami , że płodzenie ''dzieł'' o tym jak to Polacy mordowali Żydów nie prowadzi prosto do splendoru i nagród . Może powstrzyma to innych polskojęzycznych ''tfurcóf'' od opluwania Polski i Polaków .
  0
  zgłoś
 • TFUsk
  2015-01-12 08:27
  Co zawiodło ??? Kolejny film (po "Pokłosiu") o tym, jak Polacy mordowali Żydów w czasie wojny - i TAKA KLAPA ???
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama