Ennio Morricone pisze do westernu Tarantino. Po raz pierwszy od 40 lat!13 lipca 2015Ennio Morricone napisze muzykę do najnowszego filmu Quentina Tarantino, "The Hateful Eight".
Jennifer Lawrence znalazła bratnią duszę12 lipca 2015Jennifer Lawrence zagra główną rolę w filmie "The Rosie Project".
"Sinister 2" mrozi krew w żyłach. Zwiastun tylko dla dorosłych12 lipca 2015W sieci zadebiutował nowy trailer filmu "Sinister 2". Wideo przeznaczone jest tylko dla dorosłych widzów.
Aktorstwo to za mało? Gwiazdy kina po drugiej stronie kamery [ZDJĘCIA]11 lipca 2015Clint Eastwood, George Clooney, Ben Affleck, Jodie Foster – lista aktorów, którzy z sukcesem próbowali swoich sił w reżyserii, jest całkiem spora. Ostatnio dopisał się do niej Ryan Gosling.
Legendarny Omar Sharif i jego największe role [ZDJĘCIA]10 lipca 2015Żartował, że musi mieć talent, skoro on - Egipcjanin tak przekonująco zagrał austriackiego arcyksięcia w "Meyerling", o rosyjskim lekarzu w "Doktorze Żywago" nie wspominając. Legendarny aktor Omar Shar zmarł na atak serca w wieku 83 lat.
Omar Sharif nie żyje. Legendarny "Doktor Żywago" miał 83 lata10 lipca 2015Świat żegna kolejną legendę filmu. Nie żyje słynny egipski aktor. Pamiętny odtwórca roli "Doktora Żywago", Omar Sharif miał 83 lata. Jak poinformował jego agent Steve Kenis: "Przeszedł atak serca w szpitalu w Kairze".
Karolak i Mecwaldowski w "Klubie włóczykijów". Klasyk Niziurskiego doczekał się ekranizacji10 lipca 201510 lipca mija 90. rocznica urodzin Edmunda Niziurskiego. Z tej okazji do sieci trafił zwiastun filmu "Klub włóczykijów" zainspirowanego powieścią pisarza.
Drew Barrymore i Toni Collette przyjaciółkami na śmierć i życie10 lipca 2015Do sieci trafił zwiastun filmu "Miss You Already" w reżyserii Catherine Hardwicke z Drew Barrymore i Toni Collette w rolach głównych.
Miś na miarę możliwości, czyli hity i kity w polskich kinach [ZDJĘCIA]10 lipca 2015Pogoda nas nie rozpieszcza, więc ratunkiem na nudę może stać się kino. Na polskich ekranach debiutuje pięć produkcji. Co wybrać?
Baymax na miarę Oscara, czyli "Wielka szóstka" na DVD10 lipca 2015Hiro Hamada to zwyczajny dzieciak: interesuje się psotami, robotami i komputerami. Ale przy tym to mózg, jakich mało.
Ben Affleck cały dla Batmana10 lipca 2015Ben Affleck nie tylko gra Batmana. Twórca zajmie się też scenariuszem oraz reżyserią filmu o Mrocznym Rycerzu.
Powrót dawnego Ala Pacino10 lipca 2015Role Ala Pacino w "Manglehorn" oraz "Idolu" są jak awers i rewers tej samej monety. Wielki aktor maluje w nich dwa obrazy starości i samotności. Bywa przejmująco bezradny, czasem bawi się emploi ikony amerykańskiego kina.
Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas pochwalili się udanymi dzieciakami [ZDJĘCIA]10 lipca 2015Carys Zeta Douglas i Dylan Michael Douglas rzadko towarzyszą swoim rodzicom podczas oficjalnych wyjść. Dla "Ant-Mana" zrobili jednak wyjątek.
Jonathan Rhys Meyers będzie jak Joe Strummer. Nadaje się?09 lipca 2015Jonathan Rhys Meyers zagra Joe Strummera w nowym filmie o The Clash.
Tak uwodzi piękna Emma Stone... [ZDJĘCIA]09 lipca 2015"Nieracjonalny mężczyzna" to – zdaniem prestiżowego "The Hollywood Reporter" – jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat. W roli głównej nowa muza nowojorskiego mistrza Emma Stone. Na ekranie uwodzi Joaquina Phoenixa, ale czy można oprzeć się jej urokowi?
Chris Pine na ratunek Casey'owi Affleckowi. Dramatyczna akcja09 lipca 2015Do sieci trafił zwiastun filmu "The Finest Hours" w reżyserii Craiga Gillespiego.
Jennifer Lawrence idzie po władzę09 lipca 2015W sieci pojawiły się dwa plakaty zapowiadające film "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2".
Jake Gyllenhaal walczy do utraty sił09 lipca 2015Do sieci trafił kolejny zwiastun filmu " Do utraty sił".
Tom Hanks chce ratować amerykańskiego pilota z rąk Rosjan09 lipca 2015Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "Most szpiegów" ("Bridge of Spies") Stevena Spielberga.
Ładnie jej w uniformie? Melissa McCarthy już jest pogromczynią duchów08 lipca 2015W sieci pojawiła się pierwsza fotografia Melissy McCarthy w uniformie pogromczyni duchów.