Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak uwodzi piękna Emma Stone... [ZDJĘCIA]

9 lipca 2015, 13:40
Emma Stone u Allena czarowała już w poprzednim filmie "Magia w blasku księżyca". Teraz znów gra i wygląda fantastycznie, ale przed kamerą lubi się też powygłupiać. – Hollywoodzkie aktorki panicznie boją się ról, w których nie mogą wyglądać najlepiej – tłumaczy. – Ich próżność często wygrywa z ciekawym projektem filmowym, bo musiałyby pozwolić sobie na trochę szaleństwa i głupią charakteryzację. Martwią się, że to mogłoby zniszczyć ich seksapil i wizerunek. Ja na szczęście nie mam z tym problemu. Lubię wyglądać jak głupek.
Emma Stone u Allena czarowała już w poprzednim filmie "Magia w blasku księżyca". Teraz znów gra i wygląda fantastycznie, ale przed kamerą lubi się też powygłupiać. – Hollywoodzkie aktorki panicznie boją się ról, w których nie mogą wyglądać najlepiej – tłumaczy. – Ich próżność często wygrywa z ciekawym projektem filmowym, bo musiałyby pozwolić sobie na trochę szaleństwa i głupią charakteryzację. Martwią się, że to mogłoby zniszczyć ich seksapil i wizerunek. Ja na szczęście nie mam z tym problemu. Lubię wyglądać jak głupek. / YouTube
"Nieracjonalny mężczyzna" to – zdaniem prestiżowego "The Hollywood Reporter" – jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody'ego Allena ostatnich lat. W roli głównej nowa muza nowojorskiego mistrza Emma Stone. Na ekranie uwodzi Joaquina Phoenixa, ale czy można oprzeć się jej urokowi?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Emma Stone Nieracjonalny mężczyzna Irrational Man Woody Allen Jamie Blackley Joaquin Phoenix

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama