Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nadchodzi zima, a z nią Charlize Theron, Jessica Chastain i Królowa Lodu Emily Blunt [ZDJĘCIA]

17 listopada 2015, 07:00
Produkcja z 2012 roku to mroczna wersja baśni o Królewnie Śnieżce. Zła Królowa Ravenna (Charlize Theron) nakazuje Łowcy Erikowi (Chris Hemsworth) zabicie jedynej kobiety piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale nauczy Śnieżkę (Kristen Stewart) sztuki wojny. Film zarobił 400 milionów dolarów, więc producenci podjęli decyzję o realizacji sequela.
Produkcja z 2012 roku to mroczna wersja baśni o Królewnie Śnieżce. Zła Królowa Ravenna (Charlize Theron) nakazuje Łowcy Erikowi (Chris Hemsworth) zabicie jedynej kobiety piękniejszej od niej samej. Nie spodziewa się, iż podwładny nie tylko nie wykona zadania, ale nauczy Śnieżkę (Kristen Stewart) sztuki wojny. Film zarobił 400 milionów dolarów, więc producenci podjęli decyzję o realizacji sequela. / Facebook
W sieci pojawiły się plakaty z "Łowca i Królowa Lodu" ("The Huntsman Winter's War"), gorąco oczekiwanej kontynuacji filmu "Królewna Śnieżka i Łowca".
Reklama
Reklama
Tematy:
The Huntsman: Winter's War Łowca i Królowa Lodu Chris Hemsworth zdjęcia Emily Blunt plakaty Charlize Theron Królewna Śnieżka i lowca

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama