Laureatka Oscara postanowiła zmierzyć się z piosenką "Bad Romance". Przeróbka pochodzi z soundtracku do filmu "Nigdy nie jest za późno" ("Ricki and the Flash") ze Meryl Streep w roli głównej. Jak 66-latka poradziła sobie z utworem Gagi?

Reklama

W obrazie "Nigdy nie jest za późno" gwiazda wciela się w piosenkarkę, która w młodości porzuciła rodzinę, żeby zrobić karierę w Kalifornii. Po latach kobieta powraca i stara się odzyskać miłość bliskich. Znowu chce być matką, ale dzieci są już dorosłe, a jedno z nich się rozwodzi.

Poza Streep w produkcji grają Kevin Kline (jako były mąż piosenkarki), Mamie Gummer (prawdziwa córka Streep i Dona Gummera jako córka fikcyjna), Rick Springfield (jako członek zespołu The Flash zakochany w Ricki) oraz Sebastian Stan i Audra McDonald.

Twórcami filmu są laureaci Oscara: scenarzystka Diablo Cody ("Juno") i reżyser Jonathan Demme ("Milczenie owiec"). Polska premiera zapowiedziana została na 11 września. "Bad Romance" pochodzi z EP-ki "The Fame Monster" (2009) Lady Gagi.

Reklama